Presunúť na hlavný obsah

Zamilované zábery z civilu ich prezrádzajú: Sexi Channing Tatum vraj randí s touto ženou, na ktorej môže oči nechať

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že známy sexi herec z filmu Magic Mike, Channing Tatum, je opäť zadaný. Jeho novou partnerkou by mala byť jeho kolegyňa, hollywoodska herečka. Napovedajú tomu aj tieto paparazzi fotografie.

Po údajnom vzťahu so známou speváčkou má vraj randiť s herečkou

Po rozvode s Jennou Dewan herec Chaning Tatum, známeho z filmu Magic Mike ako aj viacerých romantických filmov, randil s britskou speváčkou Jessie J. Hoci samotný pár svoj vzťah nikdy nekomentoval, stretávali sa niekoľko mesiacov, počas ktorých bol Channing videný aj na jej koncertoch, dokonca na minigolfe. No aj tomuto vzťahu bol rýchly koniec a herec ostal opäť nezadaný... až doteraz. Zdá sa, že najnovšie mu robí spoločnosť nielen  na prechádzkach new yorskými uličkami jeho hollywoodska kolegyňa Zoë Kravitz. O tom, že to nie sú len fámy či výmysly bulváru, svedčia aj viaceré ich spoločné paparazzi fotografie

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie momenty v Hollywoode: Tieto páriky vás presvedčia, že láska naozaj existuje

Spoločná jazda na bicykli aj spoločné nakupovanie zdokumentované paparazzmi

Podľa informácií magazínu Harper´s Bazaar bola slávna dvojica len za posledný mesiac videná na niekoľkých stretnutiach v New Yorku. Raz pri spoločnom pití latté, inokedy dokonca spoločne aj na bicykli. Práve na ňom ju Channing viezť, jazdu si teda vychutnávali v tesnej blízkosti. Na inej paparazzi fotografii zase spoločne nakupovali. Také spoločné nakupovanie, to už je veru aktivita, ktorú vykonávajú reálni partneri dosť často, čo poviete? 

Čítajte tiež: Žiadna hviezda z tituliek! Najžiadanejší herec súčasnosti zbalil toto „dievča od vedľa“

Pre Zoë bol profesionálne Channing prvou voľbou 

Dvojicu mala najskôr spojiť práca na herečkinom režijnom debutovom filme Pussy Island. Práve v ňom si má zahrať Channing  hlavnú mužskú rolu. Zoë sa mala vyjadriť, že práve on bol jej prvou voľbou čo sa týka hereckého obsadenia. Má hrať excentrického technologického miliardára a dvojica aktuálne aj pracuje na vývine tejto postavy. Na adresu jeden druhého sa mali obidvaja vyjadriť veľmi obdivne: „Zoë si myslí, že Channing má hĺbku ako herec, aj ako človek... Channing má rád, že je nezávislá, otvorená a bystrá,“ prezradil istý zdroj blízky ich okoliu pre magazín People. 

Neprehliadnite: Hollywoodske páriky, ktoré spojila práca a sú stále spolu! Viete, ktoré to sú?

Je medzi nimi vraj roztomilá chémia

Hoci sa ani jednému z paparazzi fotografov nepodarilo zachytiť žiadnu pikantnosť či intímnejší kontakt medzi dvojicou ako bozk, objatie a podobne, ich stretnutí bolo viac než dosť. Hoci by mohli oponovať, že išlo o pracovné stretnutie, fotografie tomu až tak veľmi nenasvedčujú. Podľa toho istého zdroja magazínu People je ich vzťah skutočný: „Víkend strávili v N.Y.C., prechádzali sa po meste, stretli sa s priateľmi a navštívili Guggenheimovo múzeum... Vyzerali veľmi šťastne. Majú medzi sebou takú roztomilú a koketnú chémiu.“

Nechajme sa prekvapiť, či svoj vzťah raz aj oficiálne potvrdia. 

Pristane to podľa vás hereckej dvojici Channing Tatum a Zoë Kravitz?

spolu hlasovalo 113 ľudí

Áno
87
Nie
26

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe