Presunúť na hlavný obsah

Sama sa cíti najlepšie. Jennifer Aniston o klebetách, ktoré ju dávajú dokopy s inými mužmi

Zahraničné celebrity

Je krásna, úspešná a už vyše 20 rokov sa radí medzi najobľúbenejšie herečky sveta. Jennifer Aniston však, zdá sa, aj tak nemá šťastie na lásku. Ťažkú hlavu si z toho však nerobí.

Už po prvých epizódach seriálu Priatelia bolo jasné, že sa zrodila nová hviezda. Seriálová Rachel, ktorú si zahrala Jennifer Aniston, ovplývala toľkou charizmou, že sa zo dňa na deň stala ikonou. Krásna herečka bola nielen idolom pre viaceré ženy, ale zároveň aj tajným snom mužov zo všetkých kútov sveta. Všetci tak čakali, kto sa po boku Jennifer objaví a s kým bude tvoriť hollywoodsky pár snov.

Počas natáčania seriálu bola herečka zasnúbená s hercom Tateom Donovanom. Aj keď ich vzťah nevydržal, herec sa objavil v seriáli, kde si zahral úlohu Joshuu, nového priateľa Rachel. Paradoxne to bolo po tom, čo sa dvojica rozišla - a obidvaja tak museli vynaložiť nemalú snahu na to, aby scény dokázali zahrať presvedčivo. 

Po Tateovi došiel Brad Pitt, ktorý už tiež za krátky čas Jennifer požiadal o ruku. Dvojica si povedala svoje áno v roku 2000 a zdalo sa, že sa jedná skutočne o pravú lásku. Manželia spolu plánovali rodinu a na každej akcii sa javili ako čerstvo zamilovaný pár, ktorý si môže na tom druhom oči nechať. O to väčšie bolo prekvapenie, keď sa po piatich rokoch rozhodli svoj zväzok ukončiť a rozviesť. Oficiálny dôvod hovoril o tom, že obidvaja majú odlišné cesty. Neoficiálny však smeroval na Angelinu Jolie, do ktorej sa Brad počas natáčania filmu zamiloval. 

Prečítajte si: VIDEO: Cesta k pleti bez vrások môže byť aj bez botoxu: Inšpirujte sa trikmi a vychytávkami Jennifer Aniston

Ľútosť nepotrebuje 

Aj keď bolo toto obdobie pre Jennifer mimoriadne náročné a sama priznala, že sa aj s týmto problémom vysporiadavala na terapiách, na lásku nezanevrela. O sedem rokov na to si zobrala za manžela herca a producenta Justina Therouxa, no ani toto manželstvo sa neukázalo ako úspešné a opäť krachlo. Napriek tomu sa herečka necíti sama a opustená, ako sa ju médiá snažia vykresliť. Tie ju neustále spájajú s Bradom Pittom či najnovšie s hereckým kolegom Davidom Schwimmerom, no ona oficiálne všetky fámy popiera. 

„Zamerala som sa na natáčanie novej šou, takže zoznamovanie nie je na mojom zozname priorít. Romantika sa má prezentovať, nie hľadať,'' priznala v rozhovore pre Harper's Bazaar s tým, že nemá potrebu naháňať lásku. Verí, že ak má ešte jedného dňa prísť, príde sama. 

„Keď mi láska zaklope na dvere, nemám problém otvoriť. Žiaden z mojich predošlých vzťahov nevytvoril múr alebo stenu, ktorá by ma od vzťahov dištancovala,'' dodala na margo svojej minulosti. Tá jej milostný život nekomplikuje, práve naopak. Svojich expartnerov považuje za blízkych priateľov a praje im len to najlepšie.

„Jennifer sa momentálne cíti šťastná tak ako je. Čas trávi so svojimi priateľkami a užíva si život,'' prezradil zdroj z okolia herečky, ktorá skutočne hlavu pre fakt, že po boku nemá partnera, nevešia. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe