Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie platené herečky sveta: Kto žije skutočne rozprávkový život?

Zahraničné celebrity

Tieto ženy sú v hollywoodskom svete roky na výslní. Pozrite sa, ktoré známe krásky, patria medzi najlepšie platené herečky sveta. Aká bola ich cesta za úspechom?

Sú krásne, mimoriadne úspešné a navyše zarábajú viac ako kráľovsky. Tieto známe herečky sa skrátka o seba dokážu postarať. Hoci niektoré z nich nemali veľké šťastie v láske, profesne sa im viac ako darí. Ktoré ženy hollywoodskeho showbiznisu, patria medzi najžiadanejšie? 

1. Scarlett Johansson

Rebríčku najlepšie platených herečiek, kraľuje éterická a nežná Scarlett Johansson. V poslednom období sa dostala do pozornosti najmä vďaka úlohe Black Widow v marvelovkách, ale objavila sa aj v oscarovej dráme Marriage Story, ktorá jej pridala kredit na popularite.

Čoskoro sa stane dvojnásobnou mamou, takže v tomto prípade jej hviezdy prajú aj v súkromí. Len v minulom roku si na svoj účet pripísala viac ako 56 miliónov dolárov.

2. Sofia Vergara

Druhé miesto patrí kolumbijskej herečke, ktorú na výslnie dostal sitcom Taká moderná rodinka. Ten má viac ako 250 epizód a Sofiu v pomerne krátkom čase, zaradil medzi najžiadanejšie ženy Hollywoodu.

Prečítajte si: Ako vyzerať mladšie? Inšpirujte sa starostlivosťou, na ktorú nedá dopustiť JLo, Catherine Zeta-Jones či Sharon Stone

Neobjavovala  sa však len na televíznych obrazovkách, ale aj na titulkách prestížnych magazínov. Rozbehla dokonca vlastnú kolekciu jeansov a šiat, ktorú ženy zbožňujú. Skrátka vie sa obracať a v číslach je to plus 44 miliónov dolárov ročne. 

3. Reese Witherspoon

Pred dvadsiatimi rokmi si divákov získala úlohou "pravej blondínky" a dodnes sa na jej popularite nič nezmenilo. Obľúbenej herečke sa darí už roky, no poslednom období sa tiež uberá skôr seriálovou cestou. Za úlohu v Big Little Lies získala niekoľko ocenení a zarobila viac ako v úspešnej filmovej produkcii.

Prečítajte si: Geissenovci zažívajú slávu aj po rokoch. Od natáčania šou sa takmer nezmenili

Tiež jej pribudol Oscar, za najlepšiu ženskú hereckú úlohu, vo filme Walk the Line. Mnohí ľudia netušia, že vlastní producentské štúdio Hello Sunshine, knižný klub, a módnu značku. 35 miliónov dolárov je suma, ktorá jej ročne pípne na účet. 

4. Nicole Kidman

Štvrté miesto v rebríčku, patrí fantastickej herečke Nicole Kidman. Slávu si získala vďaka roli vo filme Úplné bezvetrie, z roku 1989. To, že má táto žena už 54 rokov je veru ťažké uveriť. Stále vyzerá neuveriteľne a naozaj sa jej darí. Zahviezdila v muzikálovej komédii The Prom, historickej dráme The Northman.

Aktuálne pracuje na pripravovanom životopisnom, dramatickom filme Being the Ricardos. Len za minulý rok si prilepšila o 34 miliónov.

5. Jennifer Aniston

Sladká Rachel zo seriálu Priatelia, teda herečka Jennifer Aniston nestarne a stále vyzerá božsky. Uvedomujú si to aj producenti, keďže o pracovné ponuky, skutočne nemá núdzu. Medzi snímky, v ktorých hviezdila v posledných rokoch, patria tituly Deň Matiek, Vianočná party, The Yellow Birds, Murder Mystery a ikonický F.R.I.E.N.D.S: The Reunion. Len v minulom roku zarobila 28 miliónov dolárov. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe