Presunúť na hlavný obsah

Kylie Jenner kedysi a dnes: Tieto plastické operácie a vylepšenia otvorene priznala

Zahraničné celebrity

Najmladšia dcéra Kris Jenner - Kylie patrí rozhodne medzi najvplyvnejšie svetové celebrity. Vzhľad je pre ňu veľmi dôležitý a snaží sa pri ňom o dokonalosť, v každom smere. Plastické operácie verejne priznáva. No čo myslíte, vyzerá teraz lepšie?

Začala som tak zľahka - botoxom a výplňami

Mladučká miliardárka, ikona teenegeriek a najmladšia členka klanu Kardashian, Kylie Jenner sa v poslednom období, vrámci vizuálu celkom zmenila. Hoci veľmi dlho, táto 24 ročná celebrita popierala akékoľvek plastické operácie a tvrdila, že všetko je len súhra dobrého make - upu a svetla, dnes je všetko inak. Predsa len nejaké zmeny, sama na sebe priznala. 

"Dlho som na sebe nič nemala, no v 19 som podstúpila prvé estetické zákroky a mierne plastické operácie. Začala som tak zľahka botoxom, výplňami do pier, no tie som si nakoniec dala vybrať. Trošku mám upravený nos a zúžený V - shape tváre."

Inšpirujte sa: Ako vyzerať mladšie? Inšpirujte sa starostlivosťou, na ktorú nedá dopustiť JLo, Catherine Zeta-Jones či Sharon Stone

"Myslím si, že je vlastne úplne jedno, čo si dám urobiť. Ja sama sa takto cítim dobre a to je podstatné. A áno aby som na to nezabudla, každý to rieši. Prsia mám mierne pozdvihnuté. Som matka, tak čo čakáte," vyjadrila sa pre magazín OK!

Prečítajte si: Geissenovci zažívajú slávu aj po rokoch. Od natáčania šou sa takmer nezmenili

Kylie je mamičkou trojročnej dcérky Stormi Webster. Tú má s raperom Travisom Scottom. Okrem nej sa venuje riadeniu kozmetického impéria, spolu so sestrou Kendall a samozrejme sa zaoberajú aj vlastnou značku oblečenia, ktorú ženy zbožňujú.

"Denne sa starostlivosti o seba, venujem aspoň dve hodiny. Myslím si, že dobrá rutina je viac ako podstatná. A je úplne jedno, či na sebe máte nejaké úpravy alebo nie. O telo a pleť sa treba starať, pokiaľ chcete pôsobiť stále sviežo a mlado."

Svet beauty je pre Kylie kľúčový a naozaj sa v ňom vyzná. Otázkou však zostáva, či toho vrámci vylepšení na sebe, v 24 rokoch, nestihla až príliš veľa. 

Vyzerá podľa Vás Kylie lepšie ako kedysi?

spolu hlasovalo 414 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe