Presunúť na hlavný obsah

Deň najmladšej členky klanu Kardashian. Miliardárka Kylie Jenner zarába aj tým, že sa oblieka

Zahraničné celebrity

Má 24 rokov, no už teraz bohatstvo, o akom sa väčšine nás nedokáže ani len snívať. Reč je o najmladšej dcére Kris Jenner, Kylie, ktorá už niekoľko rokov patrí k najvplyvnejším a najbohatším celebritám sveta.

Kylie Jenner patrí k celebritám, ktoré pre svoju slávu nemuseli veľa urobiť. Narodila sa totiž ako posledné dieťa do klanu Kardashian, ktorého meno začali budovať už jej sestry Kim, Kourtney a Khloé. Tie sa na čele s mamou postarali o publicitu, ale aj silné kontakty, ktoré neskôr využívali pri budovaní rodinnej šou či vytváraní vlastných biznisov. Dnes je to presne naopak - a ak chce niekto zaručený úspech, obracia sa na slávnu rodinu. 

Jednou z najvýraznejších osobností klanu je jednoznačne len 24-ročná Kylie. Tá, aj keď údajne nikdy netúžila po sláve, vzbudila pozornosť niekoľkokrát - a to viac, než jej sestry. Už ako 19-ročná totiž podstúpila výrazné plastické operácie a estetické zákroky, ktoré zmenili jej tvár na nepoznanie. Šokovala tiež svojimi zábermi na sociálnych sieťach, ktoré boli často na hranici erotického obsahu, ale aj tehotenstvom, ktoré pred verejnosťou skrývala. Dnes je Kylie mamičkou trojročnej dcérky, ktorú má s raperom Travisom Scottom. Okrem iného tiež riadi kozmetické impérium a spolu so svojou sestrou Kendall aj značku oblečenia. 

Prečítajte si: Desiatky vzťahov, sedem neúspešných manželstiev. Koľko chlapov vystriedali slávne Kardashianky?

Ťažký deň miliardárky

Celkový majetok Kylie sa pohybuje v hodnote jedného bilióna dolárov. Prekvapivo pre to nemusí robiť nič náročné, práve naopak - udržuje si svoj životný štýl, ktorý jej peniaze zarába azda pri každej činnosti. Ako prezradila vo svojom vlogu, Kylie síce vstáva skoro ráno kvôli dcérke, no v posteli leží približne do ôsmej hodiny. Nasledne prichádza na rad ranná hygiena a skontrolovanie správ. 

Približne od deviatej rána sa začína líčenie a vyberanie outfitov, ku ktorým musí povinne ''ladiť'' aj jej dcérka. Ak ste si však mysleli, že ide len o rovnaké farby, ste na omyle - najmladšia Kardashianka dbá nielen na rovnaké značky, ale aj celkový štýl. Koniec koncov to, aký outfit si vyberie, značí aj spoluprácu a podporu od firmy, ktorú propaguje. Tričko, ktoré si na seba dá Kylie, má väčšiu reklamu než kolekcia odprezentovaná v televízii či iných magazínoch. 

K celkovému oufitu musí Kylie doladiť aj svoju manikúru a auto, ktoré si pre deň vyberie. Kardashianka má záľubu v luxusných autách a vlastní ich 15. Po tejto rutine cestuje do práce, kde sa dostaví v čase obeda. Tam sa väčšinou stretne s manažérmi a informuje sa o tom, ako biznis prebieha. Jej dcérka sa zatiaľ hrá v špeciálne pripravenej miestnosti pre ňu.

Po skončení pracovného dňa väčšinou nasleduje špeciálne fotenie pre značky alebo jednoducho selfíčka, ktorými Kylie propaguje produkty na sociálnych sieťach. Zvyšok času venuje svojej rodine a priateľom, s ktorými sa často stretáva v luxusných reštauráciách. Spať chodí už približne okolo deviatej hodiny večer, aby sa na ďalší deň stihla pripraviť na tento kolobeh. Samozrejme existujú aj výnimky - a Kylie si z času na čas dopraje aj párty do neskorých nočných hodín. 

Neprehliadnite: Nemusia do konca života pracovať, no musia robiť, čo povie. Aké sú podmienky, ak chce byť niekto naj kamoškou Kylie Jenner?