Presunúť na hlavný obsah

Nemusia do konca života pracovať, no musia robiť, čo povie. Aké sú podmienky, ak chce byť niekto naj kamoškou Kylie Jenner?

Zahraničné celebrity

Byť v okolí mladej miliardárky prináša mnoho výhod. Kylie Jenner sa totiž o svojich priateľov stará naozaj na úrovni - no zároveň má mnoho šialených pravidiel, ktoré musia dodržiavať.

Už od momentu, kedy sa Kylie Jenner dostala povedomia pre šokujúcu zmenu výzoru, sa na mladú hviezdu sústredí celý svet. 23-ročná podnikateľka, ktorá nepochybne patrí k najvplyvnejším ľuďom na celom svete, si to patrične uvedomuje. Svojej sláve prispôsobuje nielen svoj osobný a pracovný život, ale dokonca aj život svojich priateľov. Zatiaľ čo si niektorí ľudia hľadajú priateľov podľa charakteru a faktu, akou sú im oporou, Kylie to robí trochu opačne. Ich pvoaha pre ňu nie je dôležitá, nakoľko sama ovplyvňuje ich správanie aj to, aký krok vlastne urobia. 

Prečítajte si: Má 22 rokov, miliardy dolárov na účte a jeden jej post má hodnotu státisíce eur: Denne si urobí viac než 500 selfíčok

Všade spolu

Na to, aby sa človek dostal do okolia miliardárky, nemôže byť pochopiteľne bežným smrteľníkom. Kylie si potrpí na to, aby boli ľudia v jej okolí obklopený luxusom ako ona - a tým pádom pôsobili prestížne a na vkus celebrity reprezentatívne. Samozrejme, o túto stránku sa postará samotná Kylie, ktorá si svoju najlepšiu kamarátku presťahuje rovno do svojho domu. Okrem iného, kamarátke vzniká milá povinnosť cestovať na všetky luxusné dovolenky a akcie v sprievode celebrity. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že má najmladšia členka klanu Kardashian komplikované vzťahy s otcom svojho dieťaťa, s raperom Travisom Scottom. Napriek tomu, že spolu komunikujú a bavia sa najmä kvôli dcérke Stormi, známy hudobník ju samozrejme nemá čas sprevádzať na všetkých udalostiach. Kylie tak v tomto pravidelne využíva spoločnosť svojich kamarátok, nakoľko sa nerada objavuje v spoločnosti sama. 

Pravidlá pritiahnuté za vlasy

Napriek tomu, že jej najlepšie kamarátky majú právo žiť v jej luxusnom dome a tým pádom nemajú žiadne náklady na život, nakoľko sa o Kylie stará špecializovaný tím, ktorí jej k nohám znesie azda všetko, na čo si len pomyslí, život v okolí podnikateľky rozhodne nie je pozlátkom. Kamarátky musia totiž následovať hneď niekoľko šialených pravidiel. Samozrejmosťou je napríklad pridávať aktívne veci na sociálne siete a budovať si základňu fanúšikov. Bez jej povolenia však nemôžu pridať nič, čo by sa týka nej, alebo jej súkromného života. Na všetko potrebujú oficiálne povolenie svojej kamarátky. Na tom by nebolo možno nič zvláštneho, ak by Kylie nevyžadovala hneď niekoľko ďalších, zvláštnych vecí. Kamarátkam volí outifty ona - podľa toho, ako je oblečená. Mladá Jenner totiž vyžaduje, aby jej priateľky nosili stále oblečenie, ktoré ladí k nej a k jej dcérke. 

Neprehliadnite: Štýlové od plienok: Deti Instagramu sú skutočnými ikonami od narodenia a vôbec nič pre to nemuseli urobiť

Kamarátky sa zaväzujú taktiež mlčanlivosťou - v prípade, že by prezradili akékoľvek tajomstvo, okamžite by prišli nielen o privilégium byť v okolí miliardárky, ale zároveň by zaplatili mastnú pokutu. Povinnou jazdou je aj rovnaké tetovanie s Kylie. Tým si zrejme značkuje svojich ľudí...