Presunúť na hlavný obsah

Nový pár šoubiznisu? Krásna dcéra Johnnyho Deppa randí so známym hercom

Zahraničné celebrity

Spojenie, aké by čakal len málokto. Nie je to tak dlho, čo sa Lily-Rose Depp, dcéra Johnnyho Deppa a speváčky Vanessy Paradise, rozhodla raziť cestu v hereckom odvetví. Zdá sa, že tam nenašla len svoje miesto, ale aj lásku.

Lily-Rose Depp sa so slávou potýkala už od útleho veku. Aj keď stále vnímala fakt, že jej rodičia patria medzi slávne, úspešné osobnosti, žila si v skutku normálnym detstvom. Johnny Depp spolu sa spolu s Vanessou síce rozhodli vychovávať deti voľnejším štýlom a dopriať im možnosť hľadať sa, no napriek tomu ich od sveta šoubiznisu chránili. 

„Moji rodičia neboli nikdy príliš prísni. Stále mi verili, že som schonpá urobiť vlastné rozhodnutia, a tak nebolo proti čomu rebelovať,'' priznala Lily pre denník The Sun a dodala, že aj to bol jeden z dôvodov, prečo rodičia nenamietali, keď sa rozhodla nedoštudovať strednú školu. Namiesto toho sa vybrala pracovnou cestou, a tak, ako jej otec, aj ona sa rozhodla vydobyť si svoje miesto pred kamerami. Ešte predtým však využila možnosť, o akej sníva nejedno dievča. V 17-tich rokoch sa stala modelkou, ktorú vyhľadávali prestížne značky ako Chanel. Dôvodom nebolo len slávne meno a fakt, že kedysi bola aj samotná Vanessa Paradise tvárou ikonického brandu, ale aj netypické, zaujímavé črty tváre.

Prečítajte si: Dcéra Jennifer Lopez podedila spevácky talent po mame. Spoznali by ste ju však výzorom?

Herecká kariéra 

Dnes má za sebou Lily hneď niekoľko filmov a momentálne pracuje na štyroch ďalších, ktoré sa dočkajú premiéry už v najbližších mesiacoch. Zdá sa tak, že sa jej kariéra herečky pomaly, ale určite vyvíja a o dcéru Deppa je vo vodách šoubiznisu veľký záujem. 

Niet sa čo čudovať - napriek tomu, že je na filmovom pľaci pomerne stále začiatočníkom, na sociálnej sieti Instagram je obľúbenejšia, než jej herecké kolegyne. Aj to môže byť tak dôležitým merítkom toho, ako ju vidia producenti a režiséri.

Najnovšie na seba Lily prilákala pozornosť novým vzťahom. Hoc ju len pred pár mesiacmi dávali médiá opäť dokopy s expartnerom Timothéom Chalametom, zdá sa, že šťastia našla po boku niekoho iného. Len pred pár dňami ju totiž paparazzi prichytili na spoločnom rande s hercom Austinom Butlerom, ktorý donedávna randil s Vanessou Hudgens. Po deväťročnom vzťahu však zakotvil práve pri Lily, ktorá je o sedem rokov mladšia. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe