Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Jennifer Lopez podedila spevácky talent po mame. Spoznali by ste ju však výzorom?

Zahraničné celebrity

Jej mama patrí k najobľúbenejším speváčkam sveta a zrejme neprejde ani deň bez toho, aby malú Emme neprirovnávalo okolie ku slávnej mame. Napriek tomu, že žije výrazne iným štýlom.

Nie je žiadnym tajomstvom, že speváčka Jennifer Lopez napriek tomu, že patrí k najkrajším ženám sveta, šťastie na lásku príliš nemala. Za svoj život vystriedala niekoľko vážnych vzťahov, no len jeden z nich jej priniesol šťastie v podobe vlastného potomka - a to rovno dvoch. S hudobníkom Marcom Anthonym, ktorý bol speváčkiným tretím a zároveň zatiaľ posledným manželom, splodila dvojičky Emme a Maxa. 

Dnes majú súrodenci 13 rokov a väčšinu svojho času trávia spolu so svojou mamou. Jennifer má síce zaplnený diár povinnosťami, no rodina je pre ňu na prvom mieste, a tak svoje ratolesti berie na turné či natáčania filmov. Trojica má spolu veľmi silné puto a zdá sa, že Jennifer je pre deti nielen mamou, ale aj jednou z najlepších priateliek. Netají sa tým, že jej deti sa na ňu môžu s čímkoľvek obrátiť a že ich podporuje takmer vo všetkom. Nedávno sa dokonca JLo odhodlala podporiť spevácku kariéru dcérky, ktorá je síce na svet šoubiznisu ešte príliš mladá, no podľa kritikov má obrovský potenciál. 

Chce ísť vlastnou cestou

Nebolo to tak dávno, čo sa slávni rodičia na sociálnej sieti pochválili videom spievajúcej Emme. Tá práve trénovala svoj spev s hlasovou koučkou svojej maminy, ktorá na všetko dohliadala. Už po prvých tónoch bolo jasné, že Emme má skutočne nielen silný hlas, ale aj rozpätie, ktoré jej dovoľuje spievať tóniny, aké dokáže len málokto. Mnoho fanúšikov dokonca zastáva názor, že malé dievčatko dokáže jedného dňa tromfnúť aj svoju mamu. „Má oveľa lepší a silnejší hlas než Jennifer,'' opakovalo sa v komentároch.

Napriek tomu, že aj mladú Emme to ťahá k spevu tak, ako jej mamu, s ktorou dokonca už na niekoľkých koncertoch vystúpila, zdá sa, že pôjde vlastnou cestou. Na rozdiel od ikonickej JLo má totiž vlastný štýl, ktorý sa nestretáva príliš s pochopením okolia. Ako 13-ročné dievča si nechala zafarbiť vlasy na modro a momentálne nosí skôr chlapčenské oblečenie, v ktorom sa cíti komfortnejšie. Slávna mama ju v tom podporuje a so zmenou, ktorá viacerým vyrazila dych, nemá najmenší problém. 

„Moja mama je jednoducho skvelá,'' prezradila v jednom z interview dcéra speváčky. „Modlím sa za svoju mamu, zvyčajne predtým, než je koncert. Bojím sa, aby sa nezranila,'' dodala Emme, ktorá koncerty Jennifer poctivo sleduje. Či sa nimi jedného dňa inšpiruje, je otázne. 

Neprehliadnite: Podviedol ju, čím sa prepadol na dno. Bývalý priateľ Jennifer Lopez zažíva potupu

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe