Presunúť na hlavný obsah

Geissenovci zažívajú slávu aj po rokoch. Od natáčania šou sa takmer nezmenili

Zahraničné celebrity

Jedna z televíznych šou, ktoré sa objavili na televíznych obrazovkách už pred desiatimi rokmi, prilákala milióny fanúšikov. Život milionárov, zdá sa, baví ľudí do dnešného dňa.

Písal sa rok 1986, keď sa Robert Geiss rozhodol spolu so svojím bratom Michaelom značku Uncle Sam. V tom čase išlo o slušný marketingový ťah - dvaja Nemci sa rozhodli nakupovať lacné tričká z Turecka v hodnote 5 eur a následne ich predávali za 25 eur. Biznis sa im rozbehol tak, že už o desať rokov na to mohli značku predať za obrovské peniaze. Bratia zinkasovali vyše 70 miliónov eur a rozprávkový život sa mohol začať. 

Robert neostal len pri bohémskom milionárskom štýle a od nadobudnutia majetku sa snažil svoje peniaze investovať tak, ako väčšina boháčov. Okrem jácht pribudlo v jeho portfóliu aj niekoľko nehnuteľností, ktoré následne získali na cene, čím sa opäť obohatila celá rodina. Nemalé peniaze im priniesla aj šou, ktorá v takejto intenzite nemala v Európe azda obdobu. 

Prečítajte si: Nielen Britney, ale aj Paris. Na známej celebrite sa sláva podpísala nepekným spôsobom

Ťažký život milionárov 

Aj keď koncept rodinnej reality šou, ktorá odhaľovala súkromie a najmä svet, ktorý bežný človek nezažíva, tu bol už niekoľko rokov predtým, fungoval najmä v Spojených štátoch. Takmer desať rokov pred nimi prišla s vlastnou šou multimiliónová dedička Paris Hilton, ktorá do týchto tajov zasvätila aj dnes už známu celebritu Kim Kardashian. V roku 2011 mala premiéru prvá časť zo života Geissenovcov, ktorá niesla zaujímavý prívlastok - Ťažký život milionárov. 

Hoc si relácia našla mnoho neprajníkov, ktorí sa pri absurditách bohatých ľudí chytali za hlavu, získala si obrovský úspech. Sedem sérii sa odvysielalo aj na Slovensku a medzi mladými ľuďmi rýchlo rezonovali. Nielen obrovský majetok, ale aj jednoduchosť a nevzdelanosť hlavných predstaviteľov, zabezpečila Geissenovcom ďalšie milióny

V kontroverznom predvádzaní sa rodina zdá sa pokračuje aj mimo televíznych kamier. Tentokrát však žezlo prevzali dve dievčatá, ktoré si už začali uvedomovať silu rodičovských peňazí. Davina, ktorá nedávno oslávila 18 rokov, má už vo svojej garáži tri luxusné autá. Podobným smerom kráča aj jej sestra a podľa sociálnych sietí možno dedukovať, že sa ich správanie ani na sekundu nezmenilo. Pri pohľade na nich možno konštatovať, že ani výzor - čo myslíte?

Neprehliadnite: Desiatky vzťahov, sedem neúspešných manželstiev. Koľko chlapov vystriedali slávne Kardashianky?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe