Presunúť na hlavný obsah

Prezidentský pár ako vzor? Príbeh lásky Jill a Joea Bidenových chytá za srdce

Zahraničné celebrity

Už od momentu, kedy sa Joe Biden začal uchádzať o prezidentské kreslo, sa pozornosť médií presunula na jeho vzťah. Ten sa dá považovať za skutočne krásny.

S dnes už americkým prezidentom Joeom Bidenom sa život nemaznal. Len 24-ročný muž si zobral za manželku svoju veľkú lásku Neilu Hunter a zdalo sa, že ho čaká skutočne rozprávková budúcnosť. Pár sa miloval nadovšetko a napriek pracovnej vyťaženosti sa Joe zameriaval na rodinu. Ako senátor síce väčšinu svojho času cestoval, no pokiaľ sa dalo, na tieto cesty brával aj svoj manželku s deťmi. Až na jeden deň...

Bolo krátko pred Vianocami, keď sa Joe nachádzal na jednej zo svojich služobných ciest. „Bol som vo Washingtone, kde som prijímal nových zamestnancov. V tej chvíli som dostal telefonát, v ktorom mi bolo povedané, že počas cesty mojej ženy s deťmi do auta narazilo nákladné vozidlo. Moja manželka a dcérka zomreli na mieste,'' prezradil retrospektívne po rokoch. Dvaja synovia boli pre Joea motiváciou, aby pokračoval ďalej - a nezanevrel na to, že ho čaká šťastie. 

A tak sa aj skutočne stalo - len pár rokov po tom mu dohodol známy rande s učiteľkou Jill. Zatiaľ čo sa do nej Biden zamiloval, ona sa však snažila držať odstup. Úloha macochy pre ňu bola výzvou, na ktorú sa podujala a do dnešného dňa ju zvláda mimoriadne dobre. 

Prečítajte si: Beckhamovci oslávili 22.výročie svadby. Ich vzor nasleduje aj ich mladší syn

Titulka Vogue

Prvá dáma Spojených štátov sa už stihla objaviť na titulke jedného z najprestížnejších magazínov sveta. Dostalo sa jej tak pocty, akej Melanii Trump nie. V nej odhalila svoju stránku, o ktorej vedel len málokto. Aj keď sa môže pýšiť titulom prvá dáma, faktom je, že ju tak mimo oficiálnych udalostí neoslovuje nikto. „Prosím, volajte ma Jill,'' začala aj svoju spoveď pre Vogue po tom, čo ju redaktorka oslovila oficiálnym titulom. 

Jill okrem iného prezradila esenciu ich šťastného manželstva. Aj keď sú obidvaja mimoriadne vyťažení, nakoľka sa prvá dáma rozhodla zostať vo svojej pracovnej funkcii učiteľky, stále si nájdu čas na seba. „Už len to, že spolu jeme. Nedávno sme tak večerali na balkóne. Je to čas dňa, kedy si sadneme spolu a všetko ostatné ide bokom,'' prezradila magazínu.

„Veľmi mi chýba. Som však na ňu nesmierne hrdý. Už to však nie je tak, že sa môžeme kedykoľvek stretnúť. Keď sme bývali ešte v Delaware, raz za mesiac sme sa vybrali na romantické raňajky, aby to z nás nevyprchalo,'' vyjadril sa aj samotný prezident.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe