Presunúť na hlavný obsah

Beckhamovci oslávili 22.výročie svadby. Ich vzor nasleduje aj ich mladší syn

Zahraničné celebrity

Sú nielen synonymom prestíže, slávy, bohatstva, ale aj pevného manželstva. Pri slove Beckhamovci sa väčšine z nás vybaví silný, stabilný pár, ktorý symbolizuje až priam ukážkového rodinné puto. Minimálne vo svete smotánky.

Napriek tomu, že si svoju najväčšiu slávu užili ešte na prelome storočia, faktom je, že si Beckhamovci svoje postavenie udržiavajú do dnešného dňa. Zatiaľ čo sa futbalista David Beckham momentálne sústredí na koučovanie vlastného futbalového tímu v Miami, bývalá speváčka a členka skupiny Spice Girls sa zameriava na kariéru módnej návrhárky pod značkou, ktorá nesie jej meno. 

Aj keď sa obidvaja pilne sústredia na svoje pracovné životy a stále sa objavujú na rôznych prominentných udalostiach, faktom je, že už dávno pre nich nie je priorita kariéra. Známy pár, ktorý sa za tie roky stal ikonickým, sa totiž v prvom rade sústredí na rodinu. Za najkvalitnejší čas považujú ten, ktorý môžu tráviť spolu všetci šiesti. Victoria, David, ich najstarší syn Brooklyn, syn Rome, Cruz a v neposlednom rade dcérka Harper. „Všetko je to o rodine. Sme najsilnejší,keď sme všetci šiesti spolu. Ctíme si naše rodinné puto,'' prezradila Victoria magazínu Vogue.

Prečítajte si: Za každým mužom by mala stáť obdivujúca manželka: Preto mnohé dnešné vzťahy nefungujú, myslí si Victoria Beckham

Ide v ich šľapajách

Začiatkom júla ubehlo 22 rokov od momentu, čo si dvojica povedala pred oltárom svoje áno. Ich príbeh pripomína naozaj dej romantického filmu - David sa do Victorie zamiloval na prvý pohľad. Už vtedy spoluhráčom povedal, že to jedného dňa bude jeho manželka a mal pravdu. Ako jeden z mála párov v šoubiznise si svoje manželstvo udržiavajú, aj keď to stále nie je ľahká práca. „Šťastné výročie, veľmi ťa milujem. Ďakujem ti, že si mi dala tie najlepšie deti,'' vyznal svojej polovičke city na sociálnej sieti David a zdá sa, že láska ani po rokoch neutícha. 

Práve ich šťastné manželstvo môže byť vzorom pre ich deti. Zatiaľ čo ich najstarší syn Brooklyn vystriedal už mnoho partneriek a za svoj pomerne krátky život sa stihol už trikrát zasnúbiť, o čosi inak je to s mladším Romeom. Ten má síce len 18 rokov, no už vyše dvoch rokov randí s krásnou Miou. Ak by ste čakali, že ide o modelku či herečku, ste na omyle. Romeova priateľka, ktorú spoznal v škole, je ''bežnou Britkou'', no napriek tomu, že nepochádza zo známej a slávnej rodiny, k Beckhamovcom skvelo zapadla. Obľúbila si ju aj samotná Victoria, ktorá sa z prvej veľkej lásky svojho stredného syna teší. A kto vie, možno je to taká láska, akú má ona s Davidom. 

Neprehliadnite: Rozmaznané dievčatko? Priateľka Brooklyna Beckhama zhodila pestúnku zo schodov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe