Presunúť na hlavný obsah

Má len 20 rokov, no poriadne pritvrdzuje. Dcéra známej herečky na seba púta pozornosť kontroverznými spôsobmi

Zahraničné celebrity

Aj keď o nej donedávna vedel len málokto, dnes patrí k celebritám, ktoré si bulvárne médiá všímajú o čosi viac. Dôvodov je hneď niekoľko, no najznámejší z nich prevyšuje ako jej kariéru, tak aj slávne meno.

Herečka Lisa Rinna je pre väčšinu ľudí známa ako seriálová herečka. Krásna žena, ktorá sa napriek blížiacej sa 60-tke môže postavou konkurovať aj o polovicu mladším, svoju kariéru založila na vzhľade. Mala čosi okolo 20 rokov, keď sa presťahovala do Los Angeles s jasnou víziou - stať sa modelkou. Aj keď niekoľko jobov získala, nakoniec jej kroky viedli inou cestou a z pôvabnej Lisy sa stala televízna herečka.

Do dnešného dňa pôsobí ako jedna z účastníčok známej americkej televíznej šou Skutočné paničky z Beverly Hills. Aj vďaka tomu sa tak nepochybne udržuje v podvedomí divákov, ako aj fanúšikov na sociálnych sieťach. K dnešnému dňu sleduje Lisu na Instagrame viac ako 2,5 milióna ľudí. Pozornosť si však v poslednej dobe vydobýja najmä jej dcéra Amelia. 

VIDEO: Herečka Lisa Rinna spolu so svojimi dvoma dcérami Ameliou a Delilah

Prečítajte si: Láska ako z filmu. Manželstvo známeho športovca a modelky môže byť ukážkovým

Rodina Kardashian

Len pred niekoľkými týždňami sa v médiách objavila správa o tom, že len 20-ročná Amelia randí so známym modelom Scottom Disickom. Na tom by nebolo zvláštne, ak by nemal 38-ročný bývalý manžel Kourtney Kardashian slabosť na mladé dievčatá. Len nedávno ukončil svoj vzťah so Sofiou Richie, ktorá je približne vo veku Amelie. Dôvodom rozpadu bolo, že sa chcela Sofia už viazať, zatiaľ čo si on chcel užívať. Napriek tomu, že má už tri malé deti.

Práve z tohto dôvodu sa pozornosť upriamuje na mladú, zrejme ešte miestami naivnú Ameliu, ktorá si pozornosť patrične užíva. Od momentu, kedy sa totiž prevalilo, že stojí po boku známeho playboya, sa totiž na sociálnej sieti rada prezentuje odvážnymi fotografiami. 

„Je príliš starý.. a k tomu má tri deti!'' vyjadrila sa k vzťahu dcéry svojej hereckej kolegyne Kyle Richards v spomínanej šou, v ktorej Lisa účinkuje. „Viem!'' súhlasila s ňou mama Amelie, no dodala, že život svojej dcéry riadiť nebude.

„Je to to, čo to je. Je však príťažlivejší v skutočnosti, už sme sa s ním stretli,'' prezradila Lisa na kameru a zdá sa, že s vystupovaním svojej dcéry nemá žiaden problém. Tá sa koniec koncov pokúša preraziť v šoubiznise tak, ako ona - a to cez kariéru modelky. Aj to je zrejme dôvodom, prečo pridáva svoje polonahé, odvážne fotografie nielen ona, ale aj jej priateľ. Zdá sa však, že je Amelia mimoriadne spokojná. Scotta totiž hrdo označuje za svojho vysnívaného muža.

Neprehliadnite: VIDEO: Brookie Shields ani po rokoch nestarne. Spoznali by ste však jej dcéru?