Presunúť na hlavný obsah

Simona Krainová otvorene o chudnutí: Prečo nie každá žena môže mať vysnívanú postavu?

Zahraničné celebrity

Je krásna, obľúbená, úspešná - a preto je pre mnohé ženy inšpiráciou. Známa česká modelka sa preto momentálne snaží ženám pomôcť vo formovaní vysnívanej postavy.

Napriek tomu, že česká modelka začala so svojou kariérou už pred viac, ako 30-timi rokmi, do dnešného dňa sa udržiava na vrchole. Éra modeliek, ktoré pôsobili len v určitom období, je pomaly na konci a modelingový svet javí čoraz väčší záujem o zrelé ženy. Jednou z nich je aj práve Simona, ktorá len pred pár týždňami oslávila 48 rokov. Napriek tomu má na sociálnych sieťach slušnú fanúšikovskú základňu, ktorú by jej mohla závidieť nejedna mladá konkurentka. 

Simona totiž nielenže stále udržiava vzťah s fanúškmi a svojou profesiou, ktorá z nej spravila česko-slovenskú hviezdu, ale zároveň si udržiava aj perfektnú figúru. Podľa tej by len horko-ťažko niekto tipoval, že je dvojnásobnou mamou, ktorá o chvíľu oslávi 50tku. 

Prečítajte si: Leto je stvorené na experimenty: Zabudnite však na tie s pleťou, inšpirujte sa pravidlami Leny Perminovej, ktoré nesklamú

Inšpirácia pre ostatných 

Aj keď by si tajomstvo svojej postavy mohla nechať pre seba a chváliť sa tým, čo dosiahla, rozhodla sa inak. Namiesto toho sa komunitu, ktorá ju sleduje na sociálnych sieťach, rozhodla motivovať. Modelka im tak dáva tipy nielen na to, ako najúčinnejšie spáliť nadbytočné kilá, zároveň ich prezrádza svoje tipy na to, čo robiť, keď sa človeku nechce. 

Už po zhliadnutí Simoninho profilu je jasné, že modelka si šport ako zdravý životný štýl užíva až do takej miery, že je to skutočne nákazlivé. Sama je hrdá na to, že fotografie, ktoré zdieľa na Instagrame, nemajú demotivujúci dopad, práve naopak. 

„Mám obrovskú radosť zakaždým, keď mi príde o mojich úžasných žien správa o premene. To vy ste moja motivácia a náboj! Ďakujem, že ste tu so mnou a bojujete, makáte, nevzdávate sa, žijete na plné pecky, máte sa rady, vážite si samé seba, svojich predností.. len tak môžeme dávať lásku druhým a dokážeme sa vzájomne podporovať a inšpirovať,'' napísala k jednej z premien Simona a dodala, že na jej profile nemá uráženie a spochybňovanie druhých miesto. 

Modelka si však uvedomuje, že nie každá žena má možnosť zvládnuť premenu a dosiahnuť ideál, ktorý si sama predstavuje. V žiadnom prípade však nechce, aby to brali osobne a aby sa podceňovali. 

„Každý sme sa narodili v inej krajine, v inej dobe, máme inú rodinu, inak nastavené priority inú skúsenosť, vzorce, mindáky. Máme aktuálne iné finančné možnosti, iné ciele, iný zdravotný stav, inú podporu, disciplínu, inak vnímame zmeny, inak vnímame stresové situácie, inak vnímame slová a dokážeme selektovať informácie. Máme inú epigenetiku,'' poslala takýmto ženám odkaz a my len súhlasíme. 

Neprehliadnite: Dovolenkové tipy Alexandry Orviskej: Ktoré miesta majú pre ňu špeciálny význam a odporúča ich navštíviť?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe