Presunúť na hlavný obsah

Sestra Simony Krainovej prvýkrát ako modelka po jej boku. Vo svojom veku vyzerajú famózne

Zahraničné celebrity

Meno známej českej modelky je minimálne v šoubiznisovom svete ikonickým. Jej verným fanúšikom však nepochybne rezonuje aj meno jej sestry Yvony.

Aj keď bola staršia sestra slávnej modelky Simony Krainovej dlhší čas pre verejnosť neznáma, v skutočnosti stála celý čas po jej boku. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že spolu sestry vychádzajú priam ukážkovo - a okrem toho, že sú si najlepšími priateľkami, sa navzájom aj inšpirujú. Dôkazom toho je skutočne obdivuhodná premena Yvony, ktorá aj vďaka Simone výrazne schudla a dosiahla postavičku, ktorú jej môže nejedna žena závidieť.

Prečítajte si: Je jednou z najkrajších žien šoubiznisu, aj tak však čelila kritike. Paulina Porižková otvorene o posmeškoch, ktoré zažila

Inšpirácia namiesto konkurencie

Napriek tomu, že bola Simona stále tou známejšou, uznávanejšou a pre mnohých aj výraznejšou z dvojice sestier, medzi ňou a Yvonou nikdy nepanovala rivalita. A to ani v čase, keď sa Simona mohla pýšiť veľkosťou S, zatiaľ čo Yvona bojovala s nadbytočnými kilami. „Vždy ma motivuje táto lady na stane. Simona Krainová a fotky z prvého kalendára. Dala som si ich na stenu, aby ma vždy riadne naštvali, keď som začínala chudnúť a zdvíhať zadok. Áno, áno, moja motivácia,“ prezradila na svojom Instagrame s tým, že práve slávna sestra ju v jej rozhodnutí podporovala. 

Sestry sa spolu do dnešného dňa venujú športu a zdá sa, že im to v dvojici ide o čosi lepšie. Beh, ktorý je dôležitou esenciou ich životného štýlu, obidve napĺňa. Spájajú tak príjemné s užitočným - okrem toho, že spolu trávia čas poväčšinou v prírode, tak dbajú na svoje línie a v neposlednom rade aj na samotné zdravie, ktoré je pre nich mimoriadne dôležité. Riadia sa totiž heslom v mladom tele mladý duch a práve to podporuje už dlhoročnú Simoninu filozofiu - kašľať na vek. V ich prípade to rozhodne platí - to, že má slávna modelka 48 rokov a je jej sestra dokonca o päť viac, by zrejme tipoval len málokto.

Neprehliadnite: Slovenka Lucia žnie v zahraničí jeden úspech za druhým. Momentálne natáča pre samotný Netflix

Spoločná titulka

Ako Simona v stredu priznal, známe sestry čakal okrem behu aj iný, spoločný počin. Tentokrát nahliadla Yvona do sestrinho životného štýlu o čosi viac - a rovno si vyskúšala prácu modelky. Sympatické blondíny totiž pózovali na spoločnú titulku českého magazínu. 

„Fotografka potrebuje na titulku úsmev, inak sa to vraj dobre nepredá.. a my potrebujeme kabát, grog a teplé ponožky,'' napísala k videu, na ktorom pózuje so sestrou Simona. Napriek nepriaznivým podmienkam, ktoré ich čakali, však priznala, že to Yvone išlo veľmi dobre. „Je mi sestry úprimne ľúto, že na svojom prvom veľkom fotení mala tie najhoršie podmienky ever! Aspoň však videla a pochopila, že tá moja práca nie je vždy zábava... ale bola skutočne statočná a krásna,'' zdelila chválu modelka. 

Jedno je nepochybne isté - tak, ako jej sestra, aj Yvona je pred fotoaparátom ako dom a na záberoch, ktoré zverejnila Simona, by zrejme nikto nespoznal, že sa nejedná o profesionálku. Krainové sa tak nepodobajú len výzorom, ale aj povahou a vystupovaním, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe