Presunúť na hlavný obsah

Na obľúbenú celebritu sa to sype z každej strany. Manželka známeho speváka čelí veľkým škandálom

Zahraničné celebrity

Nie je všetko tak, ako sa to v skutočnosti zdá.. a ako sa to prezentuje na sociálnych sieťach. Skvelým príkladom toho je aj Chrissy Teigen, ktorú minulosť dobehla oveľa skôr, akoby čakala.

35-ročná modelka, televízna osobnosť a v neposlednom rade manželka obľúbeného speváka Johna Legenda, nie je v šoubiznise žiadnou neznámou, práve naopak. Aj keď za sebou nemá dychberúcu kariéru, faktom je, že má vplyv, ako len máloktorá celebrita. Jej ''trhovú hodnotu'', ktorú každoročne priemerujú najznámejšie marketingové agentúry po celom svete, stanovili na 75 miliónov dolárov. Reklama, v ktorej zapožičiava svoju tvár, tak nie je ani zďaleka lacným špásom. Nepochybne však dobrou investíciou. 

K dnešnému dňu sleduje Chrissy na sociálnych sieťach viac ako 30 miliónov ľudí. Niet sa čomu čudovať - žije si skutočne rozprávkovým životom, ktorý jej síce prilákal mnoho fanúšikov, ale aj hejterov. Práve tým ponúkla celebrita dôvod, aby ju kritizovali o čosi viac. Zatiaľ čo v minulosti vyvolávala otázniky nad zverejnením fotky z nemocnice, na ktorej plakala po potrate svojho bábätka (pozn. redaktora išlo o intímne fotografie vyhotovené len pár minút po, ktoré sa Chrissy rozhodla zdieľať s celým svetom), dnes čelí svojmu správaniu na internete. To nie je ani zďaleka také ukážkové a milé, ako ho rada prezentovala. 

VIDEO: Chrissy Teigen patrí k najpopulárnejším osobnostiam

 

Prečítajte si: Stará láska nehrdzavie. Vracia sa Angelina Jolie k svojmu ex?

Pokrytectvo?

Chrissy sa na sociálnych sieťach prezentuje ako osoba, ktorej prioritou je byť lepším človekom a správať sa k ľuďom čo najsrdečnejšie. Keď v marci tohto roku prišla s informáciou, že si ruší svoju sociálnu sieť Twitter, fanúšikov tým mierne šokovala. O to väčší šok prišiel keď sa ozvala ďalšia televízna celebrita Courtney Stodden, ktorá si ako 16-ročná zobrala za muža 51-ročného učiteľa herectva. V šoubiznisovom svete to bolo obrovským haló.

„Chrissy to osobne nezdieľala, no napísala mi súkromnú správu, v ktorej mi odkázala, že sa mám zabiť,'' prezradila po rokoch Courtney a médiám poskytla aj screenshoty zarážajúcich správ. Manželka známeho speváka si zrejme myslela, že sa to na povrch nikdy nedostane. „Písala mi ďalej veci typu, že sa nevie dočkať toho, kedy zomriem,'' vyjadrila sa ďalej Courtney. 

Ani zďaleka však nie je jedinou osobnosťou, ktorá poukazuje na neprimerané správanie sa celebrity, ktorá si na sociálnych sieťach buduje imidž filantropky - aj keď zdá sa, všetko je inak. Na ''krokodílie slzy'' poukazoval aj moderátor Piers Morgan, ktorý s Chrissy niekoľkokrát spolupracoval. Podľa jeho slov nie je ani zďaleka taká, ako sa prezentuje v očiach ľudu, práve naopak. 

Modelka sa však rozhodla nemlčať a vyjadrila sa k škandálu, ktorý jej naštrbil kariéru. „Som zahanbená a strápnená z môjho správania, no je to nič oproti tomu, ako sa musí cítiť Courtney. Pracovala som tak dlho aby som vám všetkým priniesla pocit radosti a toho, že ste milovaní a to, že som niekoho ponížila, ma veľmi mrzí. Nie sú to moje jediné chyby a určite nebudú ani posledné, no napriek tomu sa budem snažím snažiť zlepšiť každým dňom,'' uviedla v oficiálnom stanovisku Teigen. Či jej to pomôže napraviť reputáciu, je otázne...

Neprehliadnite: VIDEO:Brookie Shields ani po rokoch nestarne. Spoznali by ste však jej dcéru?