Presunúť na hlavný obsah

Stará láska nehrdzavie. Vracia sa Angelina Jolie k svojmu ex?

Zahraničné celebrity

Krásna herečka bola po oznámení rozvodu dlhší čas sama. Zdá sa však, že na mužov úplne nezanevrela, práve naopak. Jednému zo svojich ex totiž zrejme dáva druhú šancu.

Herečka Angelina Jolie je hviezdou už dlhé roky. Hoc si pôvabnú Američanku začali médiá všímať až po výkone vo filme Girl, Interrupted, pravdou je, že na kariére filmovej hviezdy pracovala už skôr. V roku 1995 natáčala film Hackers, kde spoznala sympatického herca Johnnyho Lee Millera. Medzi dvojicou to okamžite zaiskrilo a ešte skôr, než sa stihli dostatočne dobre spoznať, si povedali svoje áno. 

„Požiadali sme sa o ruky navzájom - obidvaja. Mali sme tiež otázky a rozmýšľalali sme, či ostať dlhšie zasnúbení, nakoľko on v tom čase cestoval do Británie a ja trávila čas v Los Angeles. Nakoniec sme sa však rozhodli pre rýchlu svadbu,'' prezradila retrospektívne Angelina. V čase obradu mala len 20 rokov, zatiaľ čo jej manžel 22. Napriek nízkemu veku obidvaja cítili, že je to niečo, čo v daný moment chcú - a nevideli zmysel v tom, aby to oddiaľovali. Manželstvo im však vydržalo sotva tri roky. V čase, keď Angelina zažívala obrovskú chválu a uznanie za spomínanú snímku o dievčati zo psychiatrickej liečebne, tak zároveň vyplňovala rozvodové papiere.

VIDEO: Angelina Jolie na premiére rozprávky Maleficent, v ktorej si zahrala hlavnú úlohu

 

 

Prečítajte si: Cvičebný plán podľa Alexy Chung: Toto vás dostane naozaj rýchlo do formy

Priateľstvo či láska?

Napriek rozvodu sa dvojica nerozišla v zlom duchu. „Nie je v tom žiadna ľútosť, ale ani zatrpknutosť,'' vyjadril sa na margo manželstva Miller, ktorý do dnešného dňa k Angeline prechováva len pozitívne city. „Manželstvo bolo pre nás niečím, čo nefungovalo. Rozhodnutie ukončiť to som musel urobiť skôr či neskôr. Rozhodol som sa pre skôr,'' otvorene porozprával o vzťahu s jednou z najkrajších žien sveta.

Podobne to vníma aj Angelina, ktorá si na vzťah so svojím prvým manželom zaspomínala aj po oficiálnom vyhlásení, v ktorom oznámila rozvod s tretím manželom Bradom Pittom. Johnny je z jej expriateľov zrejme jediný, s ktorým udržiava priateľské vzťahy. S Billy Bob Thorntonom, ktorého si zobrala len pár týždňov po rozvode, podľa medializovaných informácií nie je v kontakte. S Bradom je zasa na nože kvôli starostlivosti o deti - a nie je žiadnym tajomstvom, že medzi touto dvojicou prebiehajú neutíchajúce spory.

„Áno, sme stále priateľmi,'' znela strohá odpoveď ako zo strany Angeliny, tak zo strany Johnnyho. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by paparazzi neprichytili herečku, ako vchádza do apartmánu svojho prvého bývalého manžela s drahou fľašou vína. Je otázne, či išlo len o priateľskú večeru alebo romantické stretnutie - faktom však je, že Angelina pozornosť svojho ex údajne v posledných týždňoch čoraz častejšie vyhľadáva.

Neprehliadnite: Čím viac starnem, odmietam predstavu iných o tom, ako by som mala vyzerať. Rosie HW prezradila osobné rituály

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe