Presunúť na hlavný obsah

Každá žena môže byť v plavkách sexi: Selena Gomez radí, ako zakryť to, čo treba, no zároveň byť v bikinách sexi

Zahraničné celebrity

Sama v tomto smere musela vyjsť z vlastnej komfortnej zóny, no podarilo sa jej to. Selena Gomez prezradila trik, vďaka ktorému sa bude každá žena cítiť v bikinách ako bohyňa. Sebavedome a spokojne.

Rozhodla sa samú seba ukazovať presne takú, aká je - autenticita pridáva na sebavedomí

Preslávila sa ako speváčka piesní pre deti a neskôr teenegerov. Zo začiatku sa objavovala po boku Justina Biebera, kedy na seba značne upriamovala pozornosť. Dnes sa jej darí veľmi vo filmovej oblasti. Bývalá Disney hviezda už poriadne vyrástla a zahviezdila v horore Mŕtvi neumierajú, v romantickej komédii Woodyho Allena, Daždivý deň v New Yorku, či v mnohých ďalších. Postupne sa Selena stala miláčikom mladých žien  pre svoje názory a postoj k životu. Talentovaná kráska je aj napriek tomu, že sa pohybuje vo vodách showbiznisu, stelesnením pokory, krásy a autenticity. 

Prečítajte si: Mať vzťah so sebou je dôležitejšie, než byť s niekým nasilu. Speváčka Selena Gomez o tom, prečo je sama

Presne k autentickosti a sebaprijatiu však sama nachádzala dlhšie cestu. Zo začiatku sa totiž snažila byť presne taká ako sa očakávalo. Extrémne štíhla s telom topmodelky. No pre ňu samú bol tento smer neuveriteľne náročný. 

"Myslím, že som dospela oveľa skôr ako iné dievčatá v mojom veku. No dnes som za to vďačná. Pohľad na moju osobnosť sa tak formoval síce o niečo viacej, no o to intenzívnejšie. Možno aj vďaka tomu som sa naučila milovať sama seba. Už neriešim, čo si kto myslí. Žijem tak, aby som vo výsledku bola ja spokojná," prezradila pre People. 

"Moje telo bolo vždy kapitolou samou o sebe. Každý riešil, ak som čo i len kilo pribrala. Analyzovali ma prečo, to ako vyzerám a mňa sa to veľmi dotýkalo. No dnes už som inde. Áno, nemám 45 kíl a ani nechcem. Pokojne svoje krivky vystavím takto v plavkách a som na to hrdá. Viem, že mojim nedostatkom je brucho, tak nosím bikiny s vyšším pásom a upriamujem pozornosť na nohy. A cítim sa skvele."

Myslím, že toto je cesta pre všetky ženy. Začnite v prvom rade milovať samy seba. Hrdo si oblečte bikiny a jediný trik, ktorý robte je jednoduchý. Pozrite sa nahá do zrkadla, povedzte si, čo je na vás pekné, s čím ste nespokojná a tú druhá časť v plavkách zakryte. To je celé."

Neprehliadnite: VIDEO: Porovnávanie s mamou je niečo, čo mi ubližuje: Kaia Gerber prezradila, prečo chce byť iná ako jej mama

"Túžim, aby každý z nás mal rád sám seba, svoju osobnosť a bol milovaný. O tom to podľa mňa je."

​Na Selene je mimoriadne sympatické to, že sa z nej stala úplne normálna žena, ktorá je síce slávna, ale nepodľahľa tomu. Vie, čo je v živote podstatné, snaží sa žiť pekne, byť sama sebou. Presne pre toto má aj náš obdiv.