Presunúť na hlavný obsah

Jedna noc verzus vzťah. Ako zistíte, o čo skutočne ide?

Sex a vzťahy

Otázka, s ktorou sa stretla nejedna z nás. Ako zistiť, do akej miery vás vaša potencionálna polovička berie vážne a do akej miery ste len zábavkou?

Ozve sa

Základom a alfou omegou je, že sa vám človek, s ktorým ste si užili či už nádhernú noc aleob krátku chvíľu, ozve. Bez toho to jednoducho nejde. Výhovorky typu je zaneprázdnený, unavený, čaká na to, kým sa ozvem ja, v tento moment neplatia. Ak sa niekto s vami cítil dobre, nebude čakať na správnu chvíľu a jednoducho sa vám ozve. Ste v jeho hlave, v jeho pamäti a ak to pre neho znamenalo minimálne toľko, ako pre vás, bude kontakt udržiavať naďalej. 

Ak však už od začiatku vidíte, že komunikácia upadá a daný človek s vami nekomunikuje takmer vôbec, je to jasn signál toho, že ste boli len jednorázovou záležitosťou a nie potencionálnou partnerkou. 

Pozor, dbajte však na to, ako s vami daná osoba komunikuje. Ak sa vás sporadicky opýta na niečo, o čom ste sa bavili, alebo len jednoducho niečo potrebuje, prerušte kontakt a netrápte sa. Človek, ktorý chce byť vo vašej spoločnosti, ju vyhľadávať aj bude. Bez debaty. 

Prečítajte si: Flirtovanie k letu patrí: Ako to vidia muži a čo je podľa nich v rovine únosnosti, ak sú zadaní?

Gestá prezradia veľa

Vraví sa, že to, ako to s vami chlap myslí, zbadáte už krátko po tom, ako sa s ním vyspíte. Nielen tým, či si vás pritúli alebo vám dá inými malými gestami najavo, že to preňho nebol len mechanický sex, ale aj tým, ako sa správa. Ak chce, aby ste čím skôr odišla a dáva vám jasne najavo, že na daný deň má už iný plán, zrejme to nebude človek, ktorý s vami chce tráviť čas. Je vysoko pravdepodobné, že milovanie s vami bral len ako akýsi úlet.

Minulosť vám napovie

História je matkou múdrosti. Tak znie jeden z najznamejších latinských citátov, ktorý sa dá aplikovať takmer na čokoľvek. Výnimkou nie sú ani vzťahy či potencionálne záväzky. Ak neviete, čo od chlapa očakávať, vo väčšine prípadov platí jedno - pozrite sa to, ako sa správal v minulosti. Nemusíte ísť do tej ďalekej, predsa každý z nás sa mení, no posledných pár mesiacov vám prezradí viac než dosť. Spomínal vám, že si rád užíva? Alebo naopak, je to skôr verný typ? 

Maličkosti dokážu o človeku prezradiť viac než dosť, a tak sa hneď nemusíte hrať na súkromného detektíva. Nehovoriac o tom, že povesť každého jedného z nás sa zakladá na faktoch. 

Neprehliadnite: Sexuálne praktiky, ktoré muži milujú, no pre ženy sú v kolonke ''cez'': O čo ide a ako to riešiť?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe