Presunúť na hlavný obsah

Rozlúčka so slobodou dopadla nad očakávania. Môj manžel do dnešného dňa nič netuší

Partnerské vzťahy

Vraví sa, že to, čo sa stane pred svadbou, by malo zostať tajomstvom. Má to svoj zmysel.

Keď som stretla Adama, vedela som, že je to ten pravý. V tom čase som mala len 17 rokov, celý svet pred sebou a najlepšieho priateľa po mojom boku. Nikto nám neveril, že nám to vydrží a že je to ta pravá láska - ruku na srdce, koľkokrát to tak je? My sme to však akosi tušili. Už po niekoľkých mesiacoch sme sa začali rozprávať o našej spoločnej budúcnosti a predstavovať si, aké by to bolo. 

Mala som 24 rokov, keď si predo mňa pokľakol. Aj keď som bola pomerne mladá s ledva ukončenou vysokou školou, vedela som, že nemám prečo váhať. S Adamom sme sa poznali za ten čas dokonalo a okrem toho, že sme si preskákali spoločnými problémami, sme sa naučili spolu vychádzať. 

Prečítajte si: Vyspala som sa so svojím kolegom. Až dnes som pochopila, čo všetko som tým zničila

Rozlúčka so slobodou

Mala som týždeň pred svadbou, keď ma kontaktovala najlepšia kamoška. Vraj má pre mňa prekvapenie týkajúce sa svadby. „Žiadne bujaré oslavy prosím ťa,'' povedala som jej do telefónu tušiac, že sa bude jednať o nejakú šialenú rozlúčku so slobodou. „Už nebuď taká upjatá, celý život si bola vzornou priateľkou. Je čas pustiť plyn moja zlatá,'' zložila mi telefón a dodala, že sa mám dostaviť v piatok do nášho obľúbeného podniku. Mali sme rezervačku, a tak som pochopiteľne nemohla odmietnuť. Aké by to bolo, ak by sa na vlastnú rozlúčku so slobodou nedostavila budúca nevesta?

Ani neviem, čo mi to napadlo, no v piatok som akoby zázrakom dostala chuť na kvalitný žúr. Taký ten, kde sa vytancujem tak, že si na druhý deň necítim nohy a zabávam sa natoľko, že nestíham kontrolovať telefón. Navliekla som si na seba svoje obľúbené, obtiahnuté šaty a nalíčila sa. 

Už keď som vošla, bola som v opojení alkoholu. Baby do mňa liali jeden drink za druhým a ja som sa zrazu cítila voľná, ako nikdy predtým. Až príliš. Rozhodli sme sa to teda roztočiť na parkete - je to môj posledný týždeň slobody a takto tancovať ako manželka už zrejme nebudem. Na chvíľu mi prišlo clivo, no tento pocit som zaliala ďalším drinkom. Približne po hodine sa pri mne objavil Pavel. „Už ťa pozvem ja, nech toľko neplatíš,'' povedal mi so šarmantným prízvukom a ja som usúdila, že nie je odtiaľ. Komunikácia pre mňa evidentne nebola podstatná, nakoľko som sa s ním okamžite vybrala tancovať. Bez slova. Ovládal ma svojou voňou a šarmom... až príliš. Poddala som sa mu a začali sme sa bozkávať. Ani nie o hodinu som sa ocitla v hotelovej izbe a s cudzincom som sa vyspala. Ráno ma začali trápiť výčitky, no tie rýchlo zahnali priateľky. „O tom rozlúčka so slobodou predsa je...''

Neprehliadnite: Manželstvo sa mi rúcalo ako domček z karát. Zachrániť mi ho pomohol paradoxne iný muž

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe