Presunúť na hlavný obsah

Najsexi mamička v Hollywoode: Toto telo má doma jeden z najslávnejších hercov!

Zahraničné celebrity

Jenna Dewan-Tatum patrí v Hollywoode medzi tie hviezdy, ktoré si sympatie získali najmä svojim správaním. Sexi mamička však nedávno upútala aj dokonalou postavou.

Bezprostredná

Jenna Dewan, ktorá sa do širšieho povedomia verejnosti dostala vďaka hlavnej úlohe v tanečnom filme Step Up, sa pribúdajúcim vekom teší z čoraz väčšej pozornosti. Sympatická herečka, ktorá je aj uznávanou tanečníčkou, si náklonnosť médií, ale aj fanúšikov, získava svojim bezprostredným správaním, ktoré prezentuje či už na sociálnych sieťach alebo na spoločenských akciách, kde po boku manžela Channinga Tatuma, pôsobí veľmi uvoľnene a prirodzene. Hollywoodska pretvárka krásnu hviezdu zatiaľ obchádza, a dúfame, že jej nikdy nepodľahne. 

V súčasnosti sa však môže tridsaťpäťročná Jenna tešiť aj z pracovných ponúk, ktoré jej pribúdajú. Najnovšie sa ukazuje v seriáli Supergirl, kde stvárňuje Lucy Lane a okrem toho je často pozývaná do rôznych šou programov. Naposledy vyrazila dych svojim vystúpením v obľúbenej relácii Lip Sync Battle, kde opäť potvrdila svoj status bezprostrednej hviezdy. Jej vystúpenie odrovnalo aj manžela Chunninga. Veď posúďte to sami. 

Prečítajte si: Manželka najsexi herca je úžasná: Toto sú skutočné dôvody, prečo ju fešák tak veľmi miluje!

VIDEO: Jenna Dewan-Tatum v úlohe jej manžela pobavila celý svet

S postavou modelky

Mamička takmer trojročnej dcérky sa môže pýšiť aj postavičkou, ktorú má naozaj ukážkovú. Nedávno ju predviedla aj na fotení v Malibu, kde nejeden okoloidúci mohol na Jenne oči nechať a ľahko si ju pomýliť s profesionálnou modelkou. No telo by rozhodne na to mala.

Obľúbená dvojka

Jenna spolu Channingom patria medzi obdivované hollywoodske páriky. Dvojica sa prezentuje bez škandálov, čo pôsobí na mnohých veľmi sympaticky. Šarmantný párik, ktorý je momentálne veľmi žiadaný, sa zoznámil pri nakrúcaní spomínanej snímky Step Up a manželmi sú takmer sedem rokov. 

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske páriky, ktoré spojila práca a sú stále spolu! Viete, ktoré to sú?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus