Presunúť na hlavný obsah

Ako žije hollywoodsky pár Mila Kunis a Ashton Kutcher? Deti vychovávajú napriek sláve k jednoduchosti

Zahraničné celebrity

Obľúbený hollywoodsky pár má na výchovu a smerovanie svojich ratolestí svojský pohľad. Pozrite sa spolu s nami, akých zásad sa držia. Niektoré môžu pôsobiť kontroverzne. Hlavne v 21. storočí.

Život v minimalizme a jednoduchosti je oveľa krajší a farebnejší ako keď ste zahltení množstvom zbytočných podnetov

Mila Kunis a Ashton Kutcher patria rozhodne medzi jeden z najobľúbenejších párov v hollywoodskom showbiznise. Pôsobia ako absolútne idylická dvojica a aj vo chvíľach, kedy prežívali náročnejšie obdobia, držali jeden pri druhom. Hoci zo začiatku ich vzťah mnohí odsúdili len ako nejaký románik, oni všetkým dokázali, že sú jeden pre druhého stvorení.

Manželmi sú 6 rokov a stali sa rodičmi dcérky Wyatt a syna Dimitriho. Hoci ich novinári sledujú často takmer na každom kroku, svoje deti sa práve pred medializáciou snažia v čo najväčšej miere chrániť.

V podcaste Armchair Expert však urobili malú výnimku a prezradili niečo o svojom spôsobe ohľadom výchovy a aj pohľad na ňu. Sami tvrdia, že mnohým to pripadá príliš kontroverzné, preto si často práve tento element súkromia úzkostlivo strážia. 

"Vieme, čo mediálna bublina dokáže a úprimne nechceme tomu vystavovať svoje deti. Hoci mnohí tvrdia, že im môžeme dopriať oveľa viac ako to robíme, my sme v tomto absolútne spokojní. Myslíme si, že život v minimalizme a jednoduchosti je oveľa krajší a farebnejší ako keď ste zahltení množstvom zbytočných podnetov."

Neprehliadnite: Za svoju postavu sa nehanbí. Lady Gaga dokazuje, že postava krv a mlieko je stále v kurze

"V detskej izbe majú minimum hračiek, skutočne je tam len to, čomu sa venujú, čo ich podnecuje a baví. Podľa nás, ak má dieťa veľa vzruchov, nedokáže sa zahrať. Ak sú tam 2-3, rozhodne si niečo nájde. To je skrátka vec, ktorú máme osvedčenú a skvele funguje."

Takisto čo sa týka sladkostí, v tom sú prominentní rodičia striktní. Rafinovaný cukor v jedálničku ich detí nevidíte v žiadnom ohľade a snažia sa ich viesť skôr vegetariánskou cestou. Rovnaký prístup majú aj v rámci hygieny, čo však aj niektorí odborníci považujú za príliš kontroverzné.

"Keď vidíme, že sú deti špinavé, jednoducho ich len opláchneme vodou. Nevidíme význam v tom ťahať ich vždy do vane a používať mydlo, ktoré nás zbavuje prirodzeného mazu. Nemá to absolútne žiaden zmysel. Náš názor je, že to viac škodí ako prospieva."

Prečítajte si: Začala do nuly, dnes je ikona. Speváčka Rihanna sa stala prvou speváčkou miliardárkou

"Ale nikomu to nevnucujeme. Robíme veci tak, ako ich cítime a zdajú sa nám správne. Rovnako ako každý jeden rodič."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe