Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa, ktorá určuje celosvetové módne trendy: Tohto pravidla sa drží pri stylingu a vždy vyzerá skvele

Zahraničné celebrity

Nádherná vojvodkyňa Kate Middleton je ženou, ktorá inšpiruje. V mnohých ohľadoch. A móda je rozhodne jedným z nich. Kúsky, v ktorých sa objaví sú okamžite vypredané. Aké je tajomstvo jej stylingu?

Byť sama sebou je to jediné, čo funguje

Očarujúca vojvodkyňa Kate Middleton je ženou, ktorá sa stala inšpiráciou v mnohých ohľadoch. Nežná, láskavá, elegantná, empatická, no najmä autentická. Presne taká je a takú ju ľud miluje. Svojej úlohy v kráľovskej rodine sa chopila od začiatku perfektne a tejto línie sa stále drží.

Je milujúcou mamou, partnerkou, no zároveň je oddaná všetkým povinnostiam, ktoré ju čakajú. Neustále na sebe pracuje a snaží sa byť čo najlepšou verziou samej seba. A ide jej to skvele. Kdekoľvek sa objaví púta pozornosť a to nielen preto, že je členkou kráľovskej rodiny. 

Miluje módu a jej pravidlá dokonale ovláda. Je známa tým, že rada kombinuje konfekciu s drahšími kúskami a pokojne to priznáva. Často nakupuje v bežne dostupných obchodoch, kedy vždy takýmto kúskom spôsobí ošiaľ a ten je následne ešte v ten deň väčšinou, beznádejne vypredaný.

"Ženy skrátka túžia byť ako ona. A majú pocit, že prostredníctvom outfitu sa jej sčasti priblížia,"prezradila svoj názor odborníčka na kráľovskú etiketu a protokol Myka Meierová pre Insider.

Prečítajte si: Evolúcia životného štýlu: Takto sa rokmi Meghan Markle menila, dnes je z nej úplne iný človek

To, čo v jej šatníku nenájdete sú výstrihy, krátke minisukne, či topánky s výrazným zdobením. To vlastne ani protokol nepovoľuje, aby nosila, takže sa tomu musí vrámci stylingu vždy vyhnúť. 

V jej šatníku dominujú rovné, jednoduché strihy, prírodné materiály, jemné tóny, pastelové odtiene, kráľovská modrá a nesmrteľná čierna. Kate skrátka miluje minimalizmus, čisté línie, v ktorých ju pravidelne vídať. Samozrejme aj ona obšas siahne, po výraznejšom zdobení, či farbe, ale spravidla sa drží tejto cesty.

Pravidlo na ktoré pri tvorení stylingu nedá dopustiť je veľmi jednoduché. Vždy má na sebe maximálne tri farby. A aj tie by mali byť vrámci farebnej škály príbuzné.

Miluje čierno - červeno - bielu kombináciu, rovnako pravidelne siaha po bielo - červeno - béžovej verzii. Je to vec, na ktorú aj stylisti nedajú dopustiť a zaručí vám, že budete vždy vyzerať skvele. 

Neprehliadnite: Nepodarené plastiky ju stáli krásu, ale aj sebavedomie. Courteney Cox ich dnes ľutuje

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe