Presunúť na hlavný obsah

Nepodarené plastiky ju stáli krásu, ale aj sebavedomie. Courteney Cox ich dnes ľutuje

Zahraničné celebrity

Patrila k najkrajším a najslávnejším herečkám sveta, no rozhodnutie uchovať si mladosť zubami a nechtami z nej na istý čas spravilo odstrašujúci príklad toho, ako to vyzerá, ak to s botoxom preženiete. Dnes herečka z Priateľov otvorene priznáva, že urobila chybu.

V čase, keď si mladú herečku Courteney Cox vybrali producenti seriálu Priatelia ako jednu z hlavných postáv, konkrétne preddstaviteľku ráznej Monicy Geller, sa kariéra Courteney už rozbiehala. Okrem toho, že mala už vtedy príležitosť účinkovať v menších úlohách, si zahrala aj v niekoľkých hudobných videoklipoch a dokonca aj v celkovo prvej reklame, ktorá promovala ženské tampóny. 

Napriek tomu, že bola pre väčšinu mladých žien symbolom krásy práve jej herecká kolegyňa Jennifer Aniston, pravdou je, že sa darilo aj Courteney. Okrem toho, že patrila k najznámejším ženám sveta, sa totiž mohla pýšiť aj statusom jednej z najlepšie zarábajúcich herečiek. 

Po ukončení seriálu Priatelia sa Courteney rozbehlo viacero projektov. Ona sa však v tom čase sústredila aj na rodinu. Už pri natáčaní poslednej epizódy sa herečke črtalo tehotenské bruško, v ktorom nosila svoju vysnívanú dcérku Coco. Po jej narodení však naspäť vhupla do sveta šoubiznisu - čo bolo práve dôvodom, prečo učinila jedno z najhorších rozhodnutí svojho života. 

Prečítajte si: Dcérka Rachel a Rossa z Priateľov vyrástla v krásnu ženu. Ako vyzerá malá Emma dnes?

Chcela byť večne mladou

Okolo 40-tky si totiž Courteney tak, ako je to vo svete celebrít trendom, nechala napichať botox. Pocit toho, že sa jej udrží mladosť bol zrejme silnejší než racionálny pohľad, a tak s estetickými zákrokmi vôbec nešetrila, práve naopak.

O pár mesiacov na to bola skutočne na nepoznanie, no bohužiaľ v tom zlom zmysle slova. „Povedala by som, že je to bežná vec ľudí v mojom veku, najmä v Hollywoode,'' prezradila magazínu People. „Je však potreba akceptovať, že starneme - a to je to, s čím som mala občas problém,'' otvorene priznala a dodala, že sa jednoducho snažila udržať v kondícii. Stálo ju to však príliš veľa. 

„Neuvedomovala som si, aké zlé to je, až kým som sa jedného dňa nepozrela do zrkladla a neuvedomila si, že to už nie som ja,'' zaspomínala si na moment, kedy sa rozhodla dať zákrokom stopku. „Všetky svoje zákroky som si nechala rozpustiť a momentálne som tak prirodzená, ako môžem byť,'' dodala na margo estetickej chirurgie. Faktom však je, že jej pokožka na tvári sa už natiahla a mierne zdeformovala a takto, ako vyzerá dnes, by zrejme bez aplikácie botoxu a výplní, nevyzerala.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe