Presunúť na hlavný obsah

Otehotnela v 16tich, lákala kontroverznosťou. Kto je Jamie Lynn Spears, mladšia sestra známej speváčky?

Zahraničné celebrity

Meno Spears nie je v šoubiznisovom svete žiadnou neznámou, práve naopak, v poslednom čase sa skloňuje čoraz viac. Dôvodom je práve Britney, ktorá sa na seba pútala pozornosť kvôli opatrovníctvu.

Speváčka Britney Spears sa do vôd šoubiznisu dostala ešte ako mladá, neskúsená tínedžerka. Popová diva si fanúšikov získala takmer okamžite už svojím prvým singlom Baby One More Time, ktorý sa umiestnil na popredných priečkach vo všetkých svetových hitparádach. Imidž nevinnej a mierne naivnej školáčky, sa stal koncom 90-tych rokov ikonickým a mnoho speváčok sa ho snažilo napodobniť. Nikomu sa však nepodarilo získať takú obrovskú slávu a záujem ako Britney. Tá už bohužiaľ v skorom veku pochopila, že sláva neprináša len pozitíva.

Približne v tom čase sa však do sveta šoubiznisu túžila vstúpiť aj jej o 9 rokov mladšia sestra Jamie. Nepochybne aj slávne meno Spears jej pomohlo k tomu, aby sa dostala k agentom o čosi skôr než jej rovesníci. Mala len 12 rokov, keď sa jej podarilo získať rolu v detskom seriáli Zoey. Krátko pred jeho skončením svetu oznámila šokujúcu správu - a to, že je tehotná. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, ak by v tom čas nemala sestra Britney len 16 rokov.

Prečítajte si: Bola skutočne zlou matkou? Britney Spears terorizovali paparazzi z celej Ameriky

Mladá mamička v tieni sestry

V prvom okamihu sa mladá hviezda pochipiteľne zľakla. „Pomyslela som si, bože môj, veď ja som tehotná... bola som zhrozená z toho, ako to oznámim svojím rodičom,'' prezradila po rokoch Jamie, ktorá sa bála aj odsúdenia verejnosti. Vedela totiž, že ako začínajúca herečka, ale najmä sestra jednej z najznámejších žien sveta, bude pútať pozornosť. „Našťastie v tej dobe nebola potreba všetko zverejňovať verejne na sociálnych sieťach,'' zaspomínala si na toto obdobie Jamie a dodala, že si v tom čase zrušila telefón a tento čas trávila sama. Bulvárne titulky nečítala a vyhábala sa akejkoľvek publicite. Už od začiatku však vedela, že sa dieťaťa vzdať nechce. Aj napriek tomu, že sama bola v tom čase dieťaťom.

To však nebol ani zďaleka jediný moment, ktorým na seba prilákala pozornosť. Médiá len pred niekoľkými mesiacmi riešili to, že svojím deťom nemá problém dať zbrane a zobrať ich na lov zvierat. Obidve sú pritom ešte maloleté.

Jamie bola nedávno spomínaná aj kvôli opatrovníctvu, ktoré donedávna sprevádzalo Britney. Slávna sestra totiž na súde žiadala, aby to bola práve Jamie, ktorá bude môcť spravovať jej majetok namiesto ich spoločného otca. Sudca však jej žiadosti nevyhovel a ako sa neskôr ukázalo, ani samotná speváčka nie je stotožnená so správaním svojej mladšej sestry. Tá sa totiž rozhodla vybrať kariérou speváčky - a na pódiách spievala práve piesne Britney. To popovú divu pochopiteľne naštvalo a to, aký majú vzťah dnes, je už otázne...

Neprehliadnite: Kto ju dohnal k psychickému zrúteniu? Nový dokument o Britney Spears odhaľuje šokujúce skutočnosti

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe