Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Stevea Jobsa zažila svoj modelingový debut. Krásna Eve sa predviedla na prehliadke v Paríži

Zahraničné celebrity

Je krásna, múdra a vďaka silnému menu má nepochybne viac ponúk ako jej rovesníci. Reč je o najmladšom dieťati počítačového génia a vizionára Stevea Jobsa, 23-ročnej Eve, ktorá momentálne dobýja svet šoubiznisu.

Už od útleho detstva mala Eve so svojím otcom ukážkový vzťah. Ten zvykol mnohokrát verejne hlásať, že práve Eve sa stane jedného dňa majiteľkou spoločnosti Apple alebo minimálne významnou podnikateľkou. Vizionár sa vo svojom najmladšom dieťati videl - a zdalo sa, že práve dcérka zdedila z jeho povahy najviac. V čase, keď Steve zomrel, mala Eve len 13 rokov a so smrťou svojho tatka sa vyrovnávala veľmi ťažko. Aj keď sa to mnohým možno prieči, faktom je, že celá rodina medzi sebou udržiavala dobré vzťahy a ich puto sa nedalo označiť nijak inak, ako slovom silné. 

„Steve sa každý večer snažil s rodinou večerať pri veľkom stole v kuchyni. Rozprával sa s deťmi o knihách či histórii, ale aj o obyčajných veciach. Nikdy nemal pri sebe ipad alebo notebook, nechcel aby boli deti na týchto produktoch závislé,'' uvádza sa v knihe o géniovi, ktorý apeloval pri výchove detí najmä na vzdelanie. Práve Eve je dôkazom toho, že sa mu to aj skutočne podarilo - kráska totiž nastúpila na jednu z najprestížnejších vysokých škôl, na Stanford.

Prečítajte si: Dcérka Rachel a Rossa z Priateľov vyrástla v krásnu ženu. Ako vyzerá malá Emma dnes?

Svet šoubiznisu ju zlákal 

Aj keď sa najmä v tínedžerkom veku publicite vyhýbala a donedávna bol jej život opradený tajomstvom, zdá sa, že sa krásna Eve rozhodla pre zmenu. Blondína totiž začala byť nielenže aktívnejšou na sociálnych sieťach, kde ju k dnešnému dňu sleduje viac než 220-tisíc ľudí, ale zároveň začala prijímať ponuky, ktoré by jej závidela nejedna začínajúca modelka.

V decembri minulého roka si ju ako tvár svojej kampane zvolila kozmetická značka Glossier, ktorá Eve doslova vystretlila do modelingového sveta. Aj na základe toho si mladú Jobsovú ako jednu zo svojich modeliek vybrala značka Coperni, ktorá sa predstavila tohto roku na Paris Fashion Weeku. Mladá modelka sa predviedla v priliehavom, neónovom tope a vzorovanej sukni. „Nedokážem slovami opísať, aká neobyčajná je táto kolekcia. Bolo pre mňa poctou byť jej súčasťou,'' poďakovala sa na Instagrame a zdá sa, že jej kariéra týmto nekončí, práve naopak, ešte len začína.

Jej stylistka totiž naznačila, že toto nie je ani zďaleka posledná šou, kde Evu uvidíme. „Styling pre moju najlepšiu priateľku na jej prvú prehliadku,'' napísala k záberu Jobsovej dcéry, ktorá v Paríži spoznávala okrem iného aj iné značky. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe