Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Karin Haydu oslávila 18 rokov. Moderátorka a herečka môže byť na krásnu Vanesu pyšná

Slovenské celebrity

Jablko nepadlo ďaleko od stromu. To je jasné najmä pri pohľade na jednu z najkrajších žien slovenského šoubiznisu, modetátorku a herečku Karin Haydu, ktorá len nedávno ukázala svoju dospelú dcéru. Tá vyzerá akoby jej z oka vypadla.

Aj keď Karin Haydu nikdy nepatrila k celebritám, ktoré by mali tendenciu rozoberať svoje súkromie v médiách, faktom bolo, že svoju dcérku nikdy neskrývala. Rozkošná Vanesa sa vo svete šoubiznisu objavila už ako malé dievčatko - a to účinkovaním v televíznej reklame či po boku mamy na rôznych titulkách magazínov. Už vtedy bolo jasné, že sa dievčatko podobá najmä na mamu a že zdedilo naozaj silné gény. Plné pery, veľké oči a v neposlednom rade symetrické črty tváre už v detstve prezrádzali, že jedného dňa z Vanesy vyrastie nádherná žena. 

Prečítajte si: Nové ratolesti slovenského šoubiznisu. Bábätko pribudlo Márii Bartalos, ale aj tanečníčke Natálii Glosíkovej

Kariéra hviezdy

„Ponuky na modeling dostávala už ako 12-ročná. Nerada by som ju púšťala do sveta v tak mladom veku. Má skúsenosti z reklamy, seriálov aj filmu. Fotenie ju baví. Uvidíme, akým smerom sa bude uberať,'' priznala Karin dávnejšie pre Feminity a zdá sa, že Vanesa sa do tejto sféry príliš nehrnie. Potenciál by však rozhodne mala - nakoľko sa z nej skutočne stala krásna žena, ktorá zaujme už na prvý pohľad. 

Len pred pár dňami zdieľala Karin fotografie z oslavy dospelosti svojej dcérky. „Moja dcéra, moja láska,'' napísala k fotografiám, na ktorých najmä Vanesa vyrazila všetkým dych. Z rozkošného dievčatka sa totiž stala nepochybne diva, ktorá by sa skutočne mohla živiť fotomodelingom.

Okrem iného si však mladá kráska skúsila rolu herečky, no zdá sa, že tento smer ju neláka natoľko, aby sa mu venovala profesionálne. Faktom však je, že je momentálne už hviezdou na sociálnych sieťach, kde ju sleduje viac než 7-tisíc ľudí. Ak zdedila okrem krásy aj potenciál po svojej mame, nemožno pochybovať o tom, že sa stane aj hviezdou v kariére, v ktorej má zatiaľ ešte mladá kráska nejasno. 

Neprehliadnite: Aj takto môže vyzerať mama: Katarína Jakeš má telo bohyne, ktoré vám vyrazí dych, osvojte si jej jednoduchý recept

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe