Presunúť na hlavný obsah

Nové ratolesti slovenského šoubiznisu. Bábätko pribudlo Márii Bartalos, ale aj tanečníčke Natálii Glosíkovej

Slovenské celebrity

Babyboom vo svete známych tvárí neutícha, práve naopak. Tohto roku sa mamičkami stalo hneď niekoľko slovenských celebrít, ktoré sa môžu pýšiť rozkošnými detičkami.

Natália Glosíková

Známa tanečníčka, ktorá sa preslávila účinkovaním v Let's Dance, ale aj vlastnou tanečnou školou, sa stala mamičkou len pred pár hodinami. To, že nosí pod srdcom dievčatko, prezradila fanúšikom ešte počas tehotenstva, ktoré si Natália veľmi užívala. „Celé moje tehotenstvo vnímam ako najkrajšie obdobie môjho a nášho spoločného života a naozaj si ho veľmi užívam. Ten pocit ako vo mne rastie nový život, je naozaj neopísateľný. Od začiatku cítim silné fyzické puto s dieťatkom, ktoré mi rastie v brušku. Cítim ako rastie, hýbe sa a je to naozaj zázračné,'' prezradila v rozhovore pre Feminity len nedávno. 

Dnes už drží na rukách svoju vysnívanú dcérku, ktorú porodila dlhoročnému partnerovi Jakubovi. Meno malej princeznej síce zatiaľ neprezradila, no niet pochýb o tom, že sa o túto informáciu známa Slovenka podelí. Na sociálnej sieti stihla zdieľať už niekoľko záberov, podľa ktorých je jasné, že sa novopečení rodičia nevedia na svoju ratolesť vynadívať.

Daniela Zajíček Christová 

Ešte na začiatku tohto roka sa stala mamičkou dcéra jednej z našich najúspešnejších missiek Ivany Christovej. Daniela si svoju dcérku porodila v skutočne výnimočný deň - a to v deň svojich narodenín. „Ten najkrajší darček, aký som mohla dostať k narodeninám,'' napísala vtedy k záberu rozkošnej detskej rúčky, ktorá už za ten čas rastie ako z vody. Zoja totiž robí svojím rodičom radosť už vyše polroka a Daniela otvorene priznáva, že život, aký žije teraz, je ten, ktorý si vysnívala. Z úlohy babičky sa nepochybne teší aj Ivana, ktorá so svojou prvorodenou vnučkou trávi čas stále, keď je to možné.

Mária Bartalos

Známa slovenská herečka patrí k celebritám, ktoré si strážia svoje súkromie. To, že sa stane dvojnásobnou mamou, oznámila Mária cez leto, kedy sa jej už viditeľne črtalo tehotenské bruško. Fanúšikom síce neprezradila nič viac, no ani nemusela - už o pár týždňov na to prekvapila ďalšou správou a to, že porodila zdravého synčeka. Jeho spoločnosť si užívajú všetci traja, okrem rodičov aj hrdý brat Noel, ktorý sa na mladšieho bračeka podľa fotografie, ktorú zverejnila Mária na sociálnej sieti, nevie vynadívať. 

„Minulý pondelok, keď som vám priala krásny a úspešný týždeň, ten náš bol viac než úspešný…prišiel medzi nás Jonatan. Máme sa krásno krásne...a Noel je ten najlepší brat,'' prezradila Mária na sociálnej sieti a zdá sa, že Noel sa chytil úlohy bračeka statočne. Malého anjelika si totiž skúsil už aj kočíkovať, no ako herečka priznala, ešte má čo trénovať.

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré budú čoskoro mamičky: Krásna Veronika Nízlová, sexi mama Natália Glosíková prezradila pohlavie