Presunúť na hlavný obsah

Obľúbená slovenská rodinka sa rozrastá. Herečka Mária Bartalos oznámila druhé tehotenstvo

Slovenské celebrity

Krásna mladá rodinka sa s novinkou, že sa ich rodinka rozrastie o ďalšieho člena, pochválila na sociálnej sieti.

Už od začiatku, ako sa Mária Bartalos preslávila na televíznych obrazovkách vďaka seriálu Oteckovia, sa začalo špekulovať o tom, kto stojí po boku krásnej slovenskej herečky. Aj keď ju médiá dávali dokopy najmä s hereckými kolegami, pravda bola niekde inde. Mária sa v skutočnosti zahľadela do sympatického trénera Adriána. 

„Naše prvé stretnutie sa udialo počas všedného zimného dňa na hodine pohybu, no to, čo nás spojilo, boli dlhé rozhovory, ktoré nasledovali po spoločných lekciách. Čas, ktorý sme spolu strávili bol veľmi prirodzený a mali sme pocit, že sa poznáme už roky,'' priznala ešte dávnejšie pre Feminity. S Adriánom sa už od začiatku zhodovali v názoroch a pohľadoch na život a aj to bol jeden z hlavných dôvodov, prečo sa rozhodli uzavrieť manželstvo pomerne skoro - len po pár mesiacoch od zoznámenia. 

Prečítajte si: Rozhovor s Máriou a Adriánom Bartalos: Od prvého rande až po založenie vlastného štúdia

Rodinný život ako priorita

Po narodení synčeka Noela, ktorý len pred pár dňami oslávil svoje druhé narodeniny, dala Mária kariére na chvíľu stopku a zameriala sa na úlohu mamičky. Tú si vychutnáva plnými dúškami a zdá sa, že tak skoro sa pred televízne kamery nevráti, nakoľko počas rodinnej dovolenky, ktorú strávili v Chorvátsku oznámila krásnu správu. 

„Najbližšie to na už na dovolenke bude pestrejšie. Budeme si chodiť vo štvorici po svete,'' napísala k milému záberu, na ktorom sa jej už jasne črtá bruško. Aj keď Mária zatiaľ neprezradila, či nosí pod srdcom ďalšieho chlapčeka alebo dievčatko, isté je, že sa nového prírastku nevedia členovia krásnej rodinky už dočkať. Kariéra si tak bude musieť počkať - ako je totiž u herečky známe, rodinný život je pre ňu stále na prvom mieste a pozornosť, ktorú kedysi venovala Noelovi, bude chcieť nepochybne venovať aj svojmu druhému anjelikovi.

Neprehliadnite: Simona Barnová po boku Janyho Landla žiari: Je to skvelý človek a myslím si, že sme sa našli

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe