Presunúť na hlavný obsah

Nela Pocisková ukázala postavu v plavkách. Ukázala, že dokonalá figúra môže byť aj výsadou mamičiek

Slovenské celebrity

Krásna herečka patrí k najobľúbenejším tváram slovenského šoubiznisu. Niet tak pochýb o tom, prečo je pre mnohých inšpiráciou - a postavou v plavkách aj motiváciou pre nejednu ženu.

Herečka Nela Pocisková odštartovala svoju cestu za hereckým životom ešte ako tínedžerka. Už odvtedy nielen na sebe, ale aj na svojej kariére usilovne pracovala - a dnes už zbiera ovocie v podobe úspešnej kariéry. Ako muzikálová herečka sa aktívne venovala nielen herectvu a spevu, ale zároveň aj tancu. O čosi väčšou súčasťou jej života bol tento druh pohybu pri populárnych šou Let's Dance či Tvoja tvár znie povedome, kde Nela nepochybne zahviezdila. 

Prečítajte si: Najsexi typ plaviek leta 2021: Michaela Kocianová ako kráľovná bikín, Natália Glosíková nosí pod srdcom bábätko

Myslieť na budúcnosť 

Len pred pár dňami Nela zverejnila záber z vysnívanej dovolenky. Spolu s partnerom Filipom Tumom a svojimi dvoma ratolesťami, synčekom Hektorom a dcérkou Lianou, sa vybrali k moru. Kde presne je otázne, nakoľko si rodinka stráži súkromie a to, kde sa nachádza, na sociálnych sieťach nezverejňuje. Napriek tomu herečka fanúšikom prezradila, že na tento oddych sa tešila už riadne dlho. „Už je dobre. Slnko, more, rodina.. nič viac mi netreba,'' napísala k fotografiám, z ktorých ide nefalšovaná radosť. 

Okrem úsmevu si však mnohí všimli práve závideniahodnú postavu dvojnásobnej mamičky. Za vypracované bruško by sa rozhodne nemuseli hanbiť ani tínedžerky. „Brucho a zadok, aký nemajú ani niektoré 20tky,'' znel jeden z desiatky komentárov obdivujúci figúru Nely.

Tajomstvo ukážkovej postavy pritom u herečky nespočíva v žiadnych diétach či násilnom chudnutí. Práve naopak, Nela odjakživa vedela, že to, ako sa dnes správa k svojmu telu, sa jej zúročí v budúcnosti. „Myslím si, že mi veľmi sadlo karate, ktoré som robila osem rokov a moje brucho si to pamätá,'' prezradila ešte dávnejšie pre Feminity a dodala, že k vypracovanej figúre jej pomáhal aj spomínaný tanec. 

Dnes je dvojnásobná mamička pri svojich deťoch neustále v pohybe a práve to jej pomáha udržiavať sa vo forme, kým sa opäť vrhne do hereckého sveta. Každopádne je skvelým príkladom toho, že všetko, čo s našim telom robíme, sa nám jedného dňa zúročí.

Neprehliadnite: Tieto Slovenky na sebe počas lockdownu naozaj makali: Ich figúry sú bezkonkurenčné

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe