Presunúť na hlavný obsah

Ako bývajú známe Slovenky? Nahliadnite spolu s nami do domácností slovenských krások

Slovenské celebrity

Inšpirujte sa trendami v interiérvom dizajne, tentokrát tak trochu inak. Pozrite sa ako bývajú známe Slovenky a možno práve ich dizajnové vychytávky oslovia aj vás.

Soňa Skoncová

Soňa Skoncová so svojou rodinkou žije v byte, ktorý si vysnívala. Je to novostavba na krásnom kopci s výhľadom na Bojnický zámok, takže už len tieto aspekty boli niečo, čo u nej vyvolalo k tomuto miestu lásku na prvý pohľad.

Prečítajte si: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Interiér im navrhol veľmi šikovný architekt Erik Pastucha, s ktorým skutočne mysleli na všetky detaily. A hoci ide o výnimočný priestor s rôznymi špecifikami, my máme pocit, že si musí získať každého.

Kombinácia rôznych materiálov, pastelových a výrazných farieb je skrátka neprehliadnuteľná a priam ľúbezná. V interiéri je veľa dizajnérskych kúskov a všetko je na mieru. Ak uvažujete o tom ako svoj byt prežiariť a dodať mu jedinečnosť, rôznorodá farebná škála, so správnym svetlom, môže byť tou cestou. Naberte odvahu a experimentujte!

Alexandra Orviská

O tom, že obľúbená a krásna moderátorka Alexandra Orviská má skvelý vkus niet pochýb. Rovnako ako v móde patrí medzi skutočné odborníčky, zdá sa, že aj vrámci interiérového dizajnu jej ide karta. Jej dom je totiž skutočnou pastvou pre oči.

Neprehliadnite: Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?

Plný zelene, prežiarený svetlom, budí dojem absolútnej útulnosti a harmónie. Saša si veľmi dobre uvedomuje, že detaily tvoria celok a azda aj preto, to všetko u nej doma tak krásne spolu hrá. 

Pri zariaďovaní pokojne rovnako ako moderátorka, popustite uzdu fantázii a nesnažte sa len držať striktných línií. Niekedy stačí len vložiť do bývania kúsok seba a odzrkadlí sa to tým najlepším spôsobom. Vtedy totiž náš dom vytvára ozajstný domov. 

Mária Kachútová Čírová

Speváčka Mária Kachútová Čírová je známa tým, že domov je pre ňu tým najkrajším miestom. Netají sa, že si spoločné chvíle so svojimi najbližšími, užíva najviac práve tam. A my sa veru ani nedivíme. Spolu s manželom, si dali veľmi záležať na tom, aby všetko u nich do seba skvele zapadlo.

Kombinácia teplých farebných odtieňov, dreva a prírodných materiálov je niečo, čo z domova známej speváčky robí skutočne čarovné miesto, ktoré si podmaní všetkých. 

Kým napríklad v spálni, išli manželia skôr do zemitejších tónov, v dennej časti majú množstvo kúskov, ktoré priestor rozžiaria.

No a pre Máriu je srdcom celého domu určite kuchyňa. Je perfektná kuchárka, ktorá naozaj varí recepty od výmyslu sveta, pečie vlastný chlieb, pečivo a skutočne vidieť, že tu ju to baví.

Práve toto miesto je jej kráľovstvo, v ktorom jej však pomáhajú s radosťou aj deti. A o tom to je - aby domov ako taký rodinu spájal. Bez ohľadu na to, čo v ňom máme - podstané je to, kto je v ňom.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe