Presunúť na hlavný obsah

Bikiny style v ponímaní slovenských krások: Tieto strihy sú sexi a vytvoria vám nádhernú figúru

Slovenské celebrity

O tom, že naše známe krásky majú skvelý vkus niet pochýb. pozrite sa spolu s nami, v akých kúskoch privítali leto a ktoré plavky kraľujú tejto sezóne.

Karolína Chomisteková 

Tak táto žena je nádherná za každých okolností a v čomkoľvek. Karolína Chomisteková, patrí jednoznačne medzi naše najkrajšie Slovenky. Má dokonalú figúru, cit pre módu, detaily a presne vie, čo na žene vynikne. Tieto plavky majú skvelý strih, ktorý zdôrazní krivky a navyše je táto farba absolútnym hitom roka. 

Michaela Kocianová

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek z agentúry Elite, Michaela Kocianová vo všetkom vyzerá viac ako len dobre. Klasický bikiny strih, s metalickými odleskami je niečo, čo okamžite púta pozornosť. Choďte do jemných pastelových odtieňov, ale pokojne siahnite aj po výraznejších farbách. Je to len na vás. 

 

 

Jana Slačková 

Redaktorka a bývalá misska Jana Slačková je žena, ktorá má naozaj úžasný vkus. Hoci ju vídať väčšinou v minimalistických kúskoch, tentokrát siahla po zvieracom motíve, ktorý je toto leto veľmi populárny. Rovnako dobre vyzerá na jednodielnych plavkách, ale aj na dvojdielnych. Ak ho zvolíte, v doplnkoch už buďte o niečo striedmejšie.

 

Ivana Gáborík

Plavky, po ktorých siahla podnikateľka, tanečníčka a mama, Ivana Gáborík sú absolútnym hitom. Strih je síce overená klasika, no samotná farba a materiál je to, čím si získate pohľady okolia. Navyše skvele sedia a bezchybne kopírujú postavu. Lurex sa už v minulosti používal na plavkách vo veľkom a teraz zažíva renesanciu u najprestížnejších návrhárov. 

Veronika Vágnerová

Pôvabná Veronika Vágnerová si môže dovoliť aj model, ktorý je minimalistický v každom ohľade. Ak máte peknú postavu, nebojte sa vziať si takýto kúsok. Len čo sa týka farby, zostaňte ideálne v zemitejších odtieňoch ako známa kráska. Už len vďaka strihu, sa stanete neprehliadnuteľnou. A to k letu tiež predsa patrí, no nie?  

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe