Presunúť na hlavný obsah

Prvé narodeniny vo veľkolepom štýle. Pozrite, ako oslavovala dcérka Gáboríkovcov či známej speváčky

Slovenské celebrity

Po príchode bábätka na svet sa stáva dôležitým každý okamih - prvý úsmev, prvý krok, prvý zúbok, prvé narodeniny. Ako to poňali známe česko-slovenské tváre?

Monika Bagárová

Známa česká speváčka sa stala mamou po tom, čo svojmu partnerovi, mma zápasníkovi Makhmudovi Muradovi priviedla na svet dcérku Rumiu. Tá oslávila svoje prvé narodeniny skutočne vo veľkom štýle - a ako Monika prezradila, ďalšia veľkolepá narodeninová oslava ju ešte len čaká. 

„Ruminkine prvé narodeniny sme oslávili s priateľmi. Ďalšia oslava nás ešte len čaká - a to s rodinou. Veľmi sa tešíme,'' napísala ku záberu mladej rodinky, ktorá sa takto pred rokom rozrástla o nového člena. 

Hrdí rodičia nezabudli svojej dcérke vyznať lásku aj verejne. Okrem Moniky, ktorá Rumiu označila za svoje vysnívané bábätko, si vylial srdce aj športovec„Dnes má moja dcéra prvé narodeniny. som nesmierne vďačný Bohu za taký zázrak, lásku môjho života. Len kvôli nej som si uvedomil, ako je možné milovať. Teraz mám vo svojom živote jasný cieľ - urobiť všetko pre to, aby bola na mňa moja princezná pyšná. Všetko najlepšie k narodeninám, moje malé šťastie,'' prezradil Makhmud. A my len musíme dodať, že Ruminka je dokonalou kombináciou oboch!

Prečítajte si: Petra Němcová si užíva život na ostrove. Svojho vysnívaného chlapčeka učí rodnému jazyku, ale aj ekológii

Ivana Gáborík

O tom, že tanečníčka a manželka známeho hokejistu robí všetko s noblesou, nikto nepochybuje. Inak to nemohlo byť ani pri oslave narodenín dcérky Belly, ktorá si pred sfúknutím prvej narodeninovej sviečky na torte prešla aj krstom. Rodičia sa ho rozhodli uskutočniť až neskôr, nepochybne aj kvôli pandémii.

Ivana stavila na jemné, pastelové farby s odtieňom staroružovej, ktoré pôsobili mimoriadne vkusne bez akéhokoľvek nádychu gýču. Samozrejmosťou boli aj balóny, ktoré upútavajú najmä detskú pozornosť, či zlatý nápis Bella. 

Prežívam vďaka tebe, Bella, to najkrajšie obdobie vo svojom živote a mám chuť vykričať do celého sveta, že BYŤ MAMOU JE ÚŽASNÉ! Ďakujem ti za rok bezhraničnej lásky. Za dni plné smiechu a radosti z tvojich pokrokov. Za to, že si z nás urobila rodinu a z nás tých najšťastnejších rodičov,'' uviedla Ivana k nádherným záberom z detskej oslavy. Tej sa okrem najbližších rodinných príslušníkov zúčastnila napríklad aj Ivanina dlhoročná priateľka Katka Jakeš spolu s dcérkou Izabelkou.

Neprehliadnite: Dcérka Katky Jakeš oslávila už dva roky: Známa tanečnica má cit pre detail v bývaní i organizovaní narodenín

Lucia Mokráňová

Onedlho oslávi svoj prvý rok aj dcérka česko-slovenskej influencerky, Lucia Mokráňová. Fitneska, ktorá už dlhé roky žije na Slovensku, sa stala mamičkou krásnej Talinky krátko po pôrode svojej kamarátky Moniky Bagárovej. Tak, ako speváčke, aj jej príchod uzlíku šťastia kompletne zmenil život. 

„Vedela som, že budem milovať svoje bábätko - ale až takto? Nikto ma nepripravil na tak obrovskú lásku. Vždy som mala srdce z kameňa a teraz? Moje srdce puká a horí láskou,'' zverejnila záber svojej dcérky na Instagrame. Napriek tomu, že Lucia nepatrí k známym tváram, ktoré svoje bábätko prezentujú denno-denne na internete, jej tváričku neskrýva.

Aj keď zatiaľ neprezradila, ako bude vyzerať oslava narodenín jej prvorodeného bábätka, isté je, že pre ňu spraví aj modré z neba. Rozkošná Talinka, ktorá je výzorovo celý tato, si už toho zažila habadej. Okrem tradičných výletov ju rodičia stihli zobrať dvakrát už aj do Dubaja - a tak sme skutočne napätí z toho, čo jej vymyslia ako narodeninové prekvapenie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe