Presunúť na hlavný obsah

Petra Němcová si užíva život na ostrove. Svojho vysnívaného chlapčeka učí rodnému jazyku, ale aj ekológii

Zahraničné celebrity

Jedna z najznámejších českých modeliek dnes žije skutočne rozprávkovým životom. Napriek všetkému nezabúda na pokoru a učí nej aj malého synčeka Bodhu.

Už sú to takmer dva roky od momentu, čo známa česká modelka Petra Němcová priznala na sociálnej sieti krásnu správu. So svojím manželom Benom, americkým podnikateľom s exotickými koreňmi, si po niekoľkých mesiacoch vzťahu povedali svoje áno. Skutočne magická svadba na čarovnom mieste v Arizone bola len predzvesťou spoločného života, ktorý sa nesie v tom istom duchu. Dvojica má silné puto k prírode, ktoré pretavujú do svojho životného štýlu a návykov, ktoré zároveň zdieľajú na sociálnej sieti. Nie je žiadnym tajomstvom, že Petra je už dlhší čas vegánkou a prostredníctvom svojho Instagramu sa snaží apelovať na dôležité ekologické témy, ktoré stále bývajú stále spoločnosťou prehľadané. 

Prečítajte si: Slovenky, ktoré našli šťastie v zahraničí: Tieto známe krásky, nedajú na život za hranicami dopustiť

Vysnívané bábätko

Krásna modelka sa nikdy netajila tým, že túži po rodine. Aj tento sen sa jej už krátko po svadbe podarilo splniť. Petra si však uvedomuje, že v jej to veku to nebola samozrejmosť a o to vďačná je za požehnanie, ktoré jej v podobe synčeka Bodhiho, prišlo. „Cítim sa tak vďačne, že nás vesmír požehnal nádherným darom tak rýchlo,'' napísala ešte v čase tehotenstva na sociálnu sieť a dodala, že si toto nádherné obdobie ženy užíva.

Aj keď toto obdobie neprebehlo bez komplikácií a Petra rodila predčasne, všetko napokon dopadlo v poriadku a z bábätka je dnes rozkošný chlapček, ktorý robí rodičom radosť. Modelka si užíva materstvo so všetkým - a na 100 percent, no zároveň nezabúda na osvetu, ktorej sa venuje už dlhé roky. K ekologickému štýlu života sa tak prirodzene dostáva aj Bodhi, ktorému nielenže ukazuje čaro prírody, ale zároveň v ňom od mala pestuje návyk zdravému spôsobu života. 

Samozrejmosťou je špeciálne upravená strava, ktorá obsahuje mnoho výživných látok a zeleninu, na ktorej si Petra zakladá. Medzi obľúbené nápoje rozkošného chlapčeka tak patrí napríklad kokosová šťava, ktorej má rodinka vďaka živote v Karibiku dostatok. Manželia tiež dbajú na to, aby materiály, s ktorými sa Bodhi stretáva, boli výhradne ekologické. 

„Bodhiho vzťah s prírodou je skutočne krásny. Počúva zvuky prírody, vietor, dotýka sa dlaňami stromov. S matkou prírodou žartuje, smeje sa s ňou, stará sa o ňu v prípade, že uvidí v záhrade rastlinu, ktorá je suchá a potrebuje vlahu,'' priznala hrdo Petra.

Mohlo by vás zaujímať: Dcérka Katky Jakeš oslávila už dva roky: Známa tanečnica má cit pre detail v bývaní i organizovaní narodenín

Na svoj domov nezabúda

Nakoľko pochádza Bodhi z medzirodnej rodiny, od detstva sa tak stretáva so spojením viacerých kultúr. Nechýba ani tá česká, ktorú sa mu modelka snaží priblížiť prostredníctvom svojej rodnej reči. Okrem toho, že sa mu z času na čas prihovára českým jazykom, ho zároveň učí základné slovíčka. Je tak jasné, že chlapček rozhodne nebude mať núdzu o vzdelanie, práve naopak. 

Petra mu venuje všetok svoj voľný čas a niet pochýb o tom, že z neho vychová skutočne inteliegntného človeka, ktorý nebude brať ohľad len na vzdelanie, ale aj to, ako sa k svojmu okoliu správa. Ten najlepší príklad môže mať od svojej maminy.

Neprehliadnite: O živote dvojmamy v New Yorku, inšpiratívnych miestach a súkromí: Alexandra Orviská prezradila, ako sa jej zmenil život

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe