Presunúť na hlavný obsah

Mojich 10 minút pre krásu: Známe Slovenky odhalili, čo všetko počas nich stihnú a je základom

Slovenské celebrity

Naše známe krásky odhalili, ako vyzerá ich desať beauty minút. Čo považujú za nevyhnutnosť a ako sa im darí udržiavať pleť v perfektnej forme?

Ivana Gáborík

"10 minút nie je naozaj veľa. Ale ak by som sa mala zmestiť do tohto časového úseku, tak určite siahnem po peelingu, ampulkách s vitamínom C a peptidami, dobrom očnom a hydratačnom kréme na pleť."

Mohlo by vás zaujímať: Daniela Nízlová ostáva pre karanténu stále v Taliansku: Aká tam je situácia a ako sa snaží chrániť novonarodenú dcérku?

"Určite tiež nevynechám SPF. Pleť sa rozžiari a potom mi stačí jemný make - up, lícenka, špirála a lesk na pery."

Magdaléna Šebestová

"Ráno aj večer venujem 10 minút vyčisteniu pleti. Je to základ, ktorý pravidelne dodržiavam a možno aj preto, som nikdy s pleťou problém nemala."

"Najprv si pokožku vyčistím micelárnou vodou Bioderma a potom nedám dopustiť na LumiSpa, ktorá mi ju dôkladne dočistí. Následne nanášam séra The Ordinary a nakoniec krém od Àla Palla."

Lenka Tekeljaková

"Myslím, že patrím medzi tie konzervatívnejšie ženy a svoje beauty rutiny veľmi často nemením, práve naopak, ostávam verná odskúšaným veciam a to hlavne preto, že moje nároky na zloženie produktov, sú veľmi vysoké a skutočne kvalitných vecí je veľmi málo. Všetko čo si dám na svoju pleť mám totálne naštudované, poznám všetky ingrediencie, ktoré v krémoch byť majú a ktoré zas nie."

Čítajte tiež: Dcérka Katky Jakeš oslávila už dva roky: Známa tanečnica má cit pre detail v bývaní i organizovaní narodenín

"Zásadne nepoužívam nič, čo má v sebe silikóny, parabény alebo sulfáty. Väčšina vecí, ktoré majú vpredu na obale veľkým napísané "Paraben Free" (a mysleli by ste si, že si kupujete niečo lepšie), sú na druhej strane zásobené o to viac silikónmi a sulfátmi. Vlastne úprimne, myslím si, že v tomto nie je nikto väčší freak ako ja. Dokážem stráviť v predajni aj hodiny. Lebo texty ingrediencií na zadných stranách krémikov sú síce malé, ale ak ich čítate na každom, tak tento lov na kvalitné produkty môže byť veľmi náročný."

"To čo stále opakujem ja, keď sa ma pýtajú ako sa starám o pleť je to, že si dávam veľmi záležať, aby pleť bola zbavená nečistôt pravidelným čistením a odličovaním. O túto stránku sa mi perfektne stará Yves Rocher, v tomto majú moju plnú dôveru - čistiace produkty sú na prírodnej báze a to pokladám za to najlepšie čím svoju pleť môžem ošetriť. Momentálne sú to produkty Pure Algue: The 2 in 1 removing micellar water a The oxygenating cleansing foam. Tieto používam ráno aj večer."

"Čo sa týka pleťovej kozmetiky, už dlho som verná prírodnej kozmetike Langé Paris, konkrétne kaviárovej rade. Langé som objavila v Londýne, na Slovensku bohužial stále nie je dostupná, stále je ale možné ju objednať priamo z Paríža. Z už spomínanej rady momentálne používam Phyto-Active day Cream, Aglo-Active Night Cream a Phyto-Active Eye Mask. Toto je naozaj výborná vecička, okrem kaviáru má patentovanú zložku AMELIOX™ - čo je alternatívou Botoxu - nič tak nezaberá na moje večne unavené oči ako toto.

Ak nerátam ročnú pauzu, tak túto kozmetiku používam už 8 rokov, je to moja srdcovka. Vyskúšala som takmer všetky rady. Všetky produkty sú výborné a myslím, že si každý z nich nájde to svoje."​

Júlia Malinovská

"Zatiaľ nepoužívam žiadnu veľmi drahú kozmetiku. Odličujem sa a krémujem prípravkami CeraVe, z lekárne. A nie každé ráno, sa maľujem. Ale ak áno, používam korektor z DM drogerie  - Catrice, špirálu a púder Too faced. Veľmi rada si robím čiernu linku."

"Najviac si však potrpím na pekný úsmev a zuby, preto z mojich 10 minút pre krásu, si 5 minút umývam zuby. Používam pasty bez flouridu a našťastie nemám ešte ani jeden kaz."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe