Presunúť na hlavný obsah

Kráľovné sociálnych sietí. Najsledovanejšiu slovenskú modelku z prvej pozície ešte nikto nezosadil

Slovenské celebrity

Sociálne siete sú alfou a omegou našich životov. Už to ani zďaleka nie je o prázdnom postovaní selfíčok, ale aj o kontente, ktorý si získava tisíce fanúšikov. A toto sú kráľovné slovenského Instagramu!

Lucia Javorčeková

Obľúbená modelka sa stala na slovenských sociálnych sieťach populárna pri svojom prvom míľniku - dosiahnutí milión followerov. Vtedy sa ešte krásna Lucia venovala v modelingu najmä v Taliansku, kde dlhší čas pôsobila a doslova zo dňa na deň sa stala miláčikom médií, ale aj prestížnych značiek spodného prádla. Krásna Slovenka má nielenže telo bohyne, ale aj tvár anjela a skutočne sa nikto nemôže čudovať tomu, že je momentálne najsledovanejšou osobou v našej krajine. Nepochybujeme však o tom, že tisíce fanúšikov pochádza aj z iných krajín. Napríklad zo slnečného Mexika, kde Lucia strávila niekoľko mesiacov.

Prečítajte si: O živote dvojmamy v New Yorku, inšpiratívnych miestach a súkromí: Alexandra Orviská prezradila, ako sa jej zmenil život

Dara Rolins

Slovenská speváčka, ktorá momentálne pôsobí aj u našich susedov, má na Instagrame zmiešané publikum. Napriek tomu si však svoju fanbase udržuje a je mimoriadne aktívna - čím sa číslo na jej profile neustále zvyšuje. Obsah Dary denne sleduje viac než 600-tisíc ľudí a aj vďaka tomu sa známej Slovenke podarilo rozbehnúť biznis pod vlastnou značkou Ver Mi by Dara.

Martina Horňáková

Mladá blondína začínala svoju kariéru vlastným kanálom na platforme Youtube. Jej videá boli cieľovou skupinou najmä pre ženy, no napriek tomu si pomerne rýchlo dokázala vytvoriť meno, ktoré registrujú najmä mladiše ročníky. Aj vďaka tomu ju na Instagrame sleduje viac než 600-tisíc ľudí len 22-ročná Martina, zvaná tiež Moma, patrí k najsledovanejším slovenským ženám. Podobne ako u speváčky Dary Rolins, aj Mome sa podarilo rozbehnúť niekoľko úspešných spoluprác na sociálnej sieti. Tie vyvrcholili vlastnou značkou kozmetiky, nakoľko sa jej kontent zameriava práve na oblasť beauty a módy.

Dominika Navara Cibulková

S počtom takmer polmilióna followerov je jednou z najsledovanejších žien aj bývalá športová reprezentantka Dominika Navara Cibulková. Tá svojich fanúšikov zásobuje skutočne rôznorodým kontentom, ktorý ľudí baví - od vlastných stylingov, zariadenú domácnosť až po rozkošné snímky jej synčeka Jakubka. Prostredníctvom Instagramu sa približuje k fanúšikom, no zároveň upozorňuje aj na dobrovoľnícke zbierky pre vážne choré deti. Svoj vplyv tak využíva aj k pozitívnej osvete.

Tatiana Žideková

Slovenská fitneska a influencerka sa považuje za jednu z najvplyvnejších žien na slovenskom Instagrame. Aj keď ju sleduje výrazne menej ľudí, než spomínané ženy, má obrovské dosahy, ktoré vie patrične aj využiť. Tatiana, ktorá má viac než 200-tisíc followerov, sa dnes živí výhradne instagramom. Okrem propagovania značiek sa pustila aj do online cvičenia s trénerkou Martinou Takáčovou. Svoje know how sa im darí propagovať najmä prostredníctvom sociálnych sietí, ktoré sú v dnešnej dobe tou najlepšou reklamou.

Emma Drobná

Známa speváčka patrí nepochybne k ikonám budúcnosti. Emma je nielen stelesnením krásy a štýlu, ale aj talentu. Táto kombinácia priťahuje ľudí ako soľ, a tak číslo followerov na profile Emmy neustále rastie. Okrme hudobných noviniek zdieľa speváčka často aj dychberúce zábery zo svojho súkromného života - konkrétne z Ibizy, na ktorej trávi spolu so svojím partnerom Filipom Šebom väčšinu svojho voľného času.

Neprehliadnite: Moje módne obsesie: Niki Lowrie sa snaží spojiť šetrný spôsob života s láskou k móde 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe