Presunúť na hlavný obsah

Celistvý diel predĺži postavu, zmenší bruško a skryje všetky nedostatky: Jednodielne plavky sú túto sezónu nevyhnutnosť

Móda

To, na čo by ste však pri ich výbere mali myslieť je jednoznačne strih. Ním totiž dokážete veľa vyzdvihnúť, ale aj pokaziť.

Upriamte pozornosť na detaily

Jednodielne plavky hlásia túto sezónu veľký comeback. Nájdeme ich v kolekciách najprestížnejších módnych domov a my sa veru ani nedivíme.

Dior, Chanel, YSL, či LV, tí všetci si v tomto smere dali záležať. Ide skrátka o ikonický kúsok, ktorý je nestarnúci a navyše lichotí každej žene.

Bez ohľadu na to, či má skôr chlapčenský typ postavy, širšie boky, alebo väčší zadok. Takéto plavky sa skrátka hodia každému. Len treba vedieť, po akom strihu aj v takomto prípade siahnuť. Áno, aj tu máme rozdiely. A tie sú niečím, čo celý váš summer look dotvorí a privedie k výnimočnosti. Takže na ne upriamte pozornosť.

Neprehliadnite: Štýlové topánky, ktoré ocenia všetky milovníčky módy. S týmito budete vždy o krok vpred

Pokiaľ patríte k ženám, ktoré majú menšie prsia a útlejší driek, tento strih je pre vás ako stvorený. Drobný detail v línii pod prsiami, ich pozdvihne, sústredí pozornosť na osí driek a zároveň rozhodne zaujme.

Na leto sú skvelé pastelové odtiene, jemné tóny, no ak preferujete skôr extravaganciu a skutočne sa môžete pochváliť bezchybnou figúrou, môžete siahnuť aj po neóne. 

Klasika, ktorá nikdy nesklame

Čierna je skrátka nestarnúcou klasikou, ktorá nesklame. Zoštíhli, zároveň zjemní, nedokonalosti potlačí do úzadia a navyše aj vyzerá skvele. Nemusíte sa pru nej báť ani výraznejších doplnkov, či asymetrie.

Ak máte väčšie bruško, snažte sa držať akékoľvek zdobenie v hornej časti tela. Vtedy to bude pôsobiť sexi a nikto si nič nevšimne.

Zamerajte sa aj na samotný materiál

Ak nerady experimentujete, siahnite po basic kúsku, ktorý bol IN ešte v 70. rokoch. Pri tomto type plaviek, si môžete dovoliť aj odvážnejšie farby, či štruktúry samotného materiálu. 

Čítajte tiež: Tri tajomstvá krásy Parížaniek: Pre toto majú dokonalú postavu a žiarivú pleť a vždy pôsobia pôvabne

Určite však voľte čo najtenšie ramienka, ktoré pôsobia omnoho jemnejšie a ženskejšie. Jednodielnym plavkám rozhodne pristne striedmosť a využiteľnosť v ktoromkoľvek smere.

Tohto sa držte a uvidíte, že o pohľady na pláži, nebudete mať núdzu. 

Preferujete skôr jednodielne alebo dvojdielne plavky?

spolu hlasovalo 138 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe