Presunúť na hlavný obsah

Outfity inšpirované kráľovskou rodinou: V týchto zažiarite počas všedných dní, ale aj pri významných udalostiach

Móda

Jednoduché, minimalistické, no s dávkou výnimočnosti. Presne také, tieto outfity sú. Inšpiráciu sme tentokrát čerpali u atraktívnych členiek kráľovskej rodiny.

Minimalizmus, ktorý sa hodí rovnako na bežný deň, či špeciálny večer

Vojvodkyňu Kate Middleton, netreba nejako špeciálne predstavovať. Manželka princ Williama je povestná svojim skvelým vkusom, citom pre módu a detaily. Keď si na seba vezme nejaký kúsok z bežnej konfekcie, ten sa stane okamžite nedostupným. Ženy jej modely skrátka milujú. Možno aj preto, že nemá problém dať si na seba úplne bežné značky a skombinovať ich s dizajnérskymi kúskami. 

VIDEO: Boris Hanečka a kolekcia jar/leto 2021 Aurora Floralis: Keď niečo zomiera, zároveň sa rodí aj niečo nové

Kate často vídať v šatách, či štýlových kostýmoch. Práve tento v bielej verzii je skvelou voľbou rovnako počas dňa, no so správnymi doplnkami ho ľahko premeníte na dokonalý večerný outfit. Občas stačí len zmena účesu, či výraznejší šperk a máte to. Minimalistický štýl, ktorý je pre Kate typický je skrátka nositeľný kedykoľvek a v akomkoľvek období. 

Elegancia a sexappeal v jednom

Že vám nič nehovorí meno Kitty Spencer? Chyba. Je to dcéra Dianinho mladšieho brata, Charlesa Spencera a jeho prvej ženy, modelky, Victorie Aitken.

Sesternica princov Harryho a Williama upútala prvýkrát na seba pozornosť na kráľovskej svadbe. Svojim vzhľadom vtedy totiž mnohým pripomenula práve Dianu. Odvtedy sa na ňu upriamuje aj pozornosť médií, ktoré sa snažia o jej živote zistiť viac.

Stala sa známou anglickou modelkou, no a svojimi outfitmi púta pozornosť doteraz. Nechýba jej odvaha a nespútanosť. Presne tieto aspekty sa odrážajú aj v jej šatníku. Potrpí si na detaily a ukazuje, že móda ponúka neobmedzené možnosti.

Toto sako je kúskok, ktorý zaujme, no zároveň mu nechýba elegancia. Pokiaľ chcete pôsobiť ako dáma, no túžite aj niečím upútať, je to ideálna voľba.

Jemnosť a športový look môžu ísť ruka v ruke

Plavovlasá  Lady Amelia Windsor je sesternica princa Williama a Harryho z druhého kolena. Ide o dcéru vojvodu zo St. Andrews. Mel ako ju volajú je nielen nadaná a múdra, ale každého dostane  aj svojou krásou. Nosí skutočne odvážne modely, nebojí sa v móde experimentovať a to na nej ľudia milujú.

Čítajte tiež: Spoznajte POP-UP STORE s lokálnou módou: Jedinečný dizajn od popredných slovenských a českých dizajnérov

Na červený koberec sa pokojne postaví v saténových šatách a teniskách a všetci jej to uveria. Presne vie, čo a ako nosiť. Treba uznať, že skrátka vie ako na to. Takýto outfit si pokojne vezmite s kamoškami večer na drink do mesta, ak siahnete po lodičkách, hodí sa to aj na pracovnú večeru.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe