Presunúť na hlavný obsah

Tri tajomstvá krásy Parížaniek: Pre toto majú dokonalú postavu a žiarivú pleť a vždy pôsobia pôvabne

Móda

Ikonická a nezameniteľná Inès de La Fressange prezradila, na čo si ženy, z krajiny galského kohúta, vrámci starostlivosti o seba potrpia. Všetky sa držia základných pravidiel, ktoré skrátka nepustia a fungujú.

 

Nadčasová krása

Tieto ženy majú módu skrátka v krvi. Presne vedia, čo si na seba vziať, aby pôsobili sexi, neodolateľne, no zároveň aj pôvabne. Práve pôvab je ich veľkou devízou. Celkovo sa ich prístup k životu, odzrkadľuje aj na ich vzhľade. A to v tom najlepšom, samozrejme. Nám sa podarilo vyspovedať ikonickú Inès de La Fressange, ktorá prezradila, ako to dokáže docieliť každá žena. 

"Parížanka si robí väčšie starosti s vráskami v dvadsiatke, ako keď má päťdesiat. Ja tvrdím, že hodina spánku, alebo milovania je lepšia ako injekcia botoxu."

Parížanky sa držia určitých zásad, z ktorých neupúšťajú. Sú im skrátka verné a nepotrebujú ich meniť. Inès sa drží troch, na prvý pohľad jednoduchých, no veľmi efektívnych beauty tajomstiev, ktoré sú pre ňu však mimoriadne podstatné. 

1. Vždy sa zacieľte v prvom rade na svoje vlasy

"Osobne si vlasy umývam každý deň. Dokáže ma to skvele prebrať a pripraviť na deň. Vždy si ešte od vlhkých vlasov, nanesiem penové tužidlo na objem. Ak chcete, aby vaša koruna krásy, mala nádherný lesk, zmiešajte lyžicu bieleho octu s vodou a tým si vlasy po umytí, ešte opláchnite. "

2. Doprajte si každé ráno mrkvovú šťavu

Ranné rituály sú pre Parížanky, naozaj veľmi podstatné. Žiadnu vodu s citrónom, či kurkumou, nečakajte. Inès nedá dopustiť na obyčajnú mrkvovú šťavu.

"Je výborná, mám po nej dobrú náladu a jej pitie robí pleť krajšou, hebkejšou. Všetky moje známe ju milujú a naozaj to funguje. Tie najjednoduchšie veci, bývajú tými najefektívnejšími. Len na to nezabúdajte."

3. Perfektný úsmev

"Mám pocit, že na toto veľa žien zabúda. No oslňujúci úsmev, je niečo, čo by malo byť devízou každej ženy. Dobrá zubná kefka je podľa mňa nevyhnutnosť. Skúste aj tabletky k odhaleniu povlaku na zuboch, ktoré vám ukážu, na ktoré miesta, sa máte pri čistení zamerať."

Módny tip od Inès de La Fressange:

Známa modelka má vrámci fashion, tiež absolútne jasno. Menej je viac. Ak chcete nechať niečo na outfite vyniknúť, mal by to byť len jeden dominantný prvok. Inak musí upútať vaša osobnosť. Vtedy to má zmysel a na okolie, pôsobíte úplne inak. 

Kráska hovorí, že šatník každej ženy by mal obsahovať základnú sedmičku:

  1. pánske sako
  2. trenchcoat
  3. tmavomodrý sveter
  4. klasické tielko
  5. malé čierne šaty
  6. jeansy
  7. kožennú bundu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe