Presunúť na hlavný obsah

Z dcér Eriky Barkolovej sú už krásne, dospelé ženy. Spoznali by ste ich?

Slovenské celebrity

Známa moderátorka je dvojnásobnou mamičkou dvoch krásnych dcér. Aj keď pri nich vyzerá ako sestra, je jasné, že po nej zdedili to najlepšie.

Moderátorka Erika Barkolová patrí na Slovensku k moderátorským stáliciam, ktoré pozná hádam každý. Pôvabná blondína, ktorá pôsobí na televíznych obrazovkách skutočne už dlhé roky, si však napriek pôsobeniu vo svete šoubiznisu svoje súkromie strážila. Pred kamery však vstupovala už ako vydatá pani - svoje áno totiž povedala manželovi ešte v čase, keď mala 18 rokov. Napriek tomu, že z manželstva pochádzajú dve krásne dcéry, zväzok nevydržal viac ako desať rokov a dvojica išla od seba. 

Napriek tomu má spolu rodina ukážkové vzťahy. Aj keď sú všetci členovia rodiny ''od seba'' vychádzajú spolu naozaj veľmi dobre - a aj napriek vzdialenosti sú si mimoriadne blízki. To obzvlášť patrí o Erike a jej dvoch dcérach, Patrícii a Alexandre, ktoré sa čím ďalej tým viac podobajú na svoju mamu. 

Prečítajte si: Dovolenkové tipy Alexandry Orviskej: Ktoré miesta majú pre ňu špeciálny význam a odporúča ich navštíviť?

Vzdelanie je dôležité

Moderátorka je na svoje dve ratolesti nesmierne hrdá. „Je vyššia, krajšia, múdrejšia, odvážnejšia.. som hrdá mamča!'' napísala Erika k fotke so svojou staršou dcérou Patríciou. Tá už dlhší čas pôsobí v ďalekej Kanade. V Toronte, v ktorom 24-ročná Patrícia aj študovala, momentálne pracuje v jednej z pobočiek národnej banky.

Napriek tomu, že je od svojej rodiny tisíce kilometrov ďaleko s ňou má však priamy kontakt. Nie je to tak nedávno, čo ju moderátorka prišla na dlhší čas pozrieť. Nehovoriac o tom, že tri baby sa spolu stále, keď je príležitosť, vyberajú na spoločné exotické dovolenky. Niekoľkokrát spolu stihli už navštíviť Puerto Rico, ktoré je pre všetky tri srdcovkou. 

Zatiaľ čo vedia Patrícia už typický, dospelácky život za hranicami, mladšia Alexandra momentálne študuje medicínu. Moderátorka sa tak nepochybne teší z toho, že už o niekoľko rokov bude mať doma lekárku. Erika tak nie je len hrdá nepochybne na to, aké krásne ženy z jej dcér vyrástli, ale aj na to, že sa obidve vybrali cestou vzdelania. 

Neprehliadnite: Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?