Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič oslávila narodeniny veľkolepo. Dychberúci darček od manžela vyrazil dych

Slovenské celebrity

Známa slovenská moderátorka v nedeľu oslávila 32 rokov. Jej deň bol špeciálny najmä vďaka jej blízkym, ktorí sa jej postarali o skutočne nádherné prekvapenia.

To, že Jasmina oslávila 32 rokov, by zrejme tipoval len málokto. Sympatická, večne vysmiata moderátorka má v sebe stále detského ducha, za ktorého sa rozhodne nehanbí. „Ahoj Jasmina! Sľúb mi, že to dieťa, ktoré v tebe prevláda, nikdy neutíeiš, pretože vďaka tomu nám je takto krásne.. tvoja duša,'' venovala si nejeden odkaz na sociálnej sieti moderátorka a otvorene priznáva, že ja na svoju detskú dušu skutočne hrdá. 

Okrem toho sa však manželka známeho rapera udržuje v skvelej kondícii či už pravidelným pohybom, vďaka ktorému má závideniahodnú postavu, ale aj starostlivosťou o pleť. Faktom je, že skutočné šťastie žiari zvnútra, a tak nečudo, prečo Jasmina pôsobí skutočne nádherne. Žije si totiž rozprávkovým životom - a to aj kvôli spomínanému detskému vnímaniu na svet. Veľkú rolu v tom však zohráva práve rodina a ľudia, ktorí ju obklopujú. „Nám stačí iba láska ljubavi moja, naša nekonečná čistá láska, to je naše tajomstvo šťastia,'' priznala na sociálnej sieti pod fotkou so svojim milovaným synčekom Sanelom. 

Prečítajte si: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Narodeninové prekvapenie

Jasmina otvorene dodáva, že po žiadnych materiálnych či veľkolepých veciach netúži tak, ako po rodinnej atmosfére vytvorenej v kruhu jej najbližších. Na narodeniny tak nevycestovala na žiadnu luxusnú dovolenku, ale dokonca do pracovného štúdia televízie, kde momentálne pôsobí ako moderátorka známej šou. Tam si na ňu kolegovia pripravili skutočne milé prekvapenie a počas prenosu jej odovzdali nádhernú kyticu ruží. To najkrajšie prekvapenie ju však čakalo doma - od manžela Patrika Vrbovského, známeho tiež ako Rytmusa. 

Ten sa totiž pre svoju milovanú rozhodol zohnať skutočne veľkolepý dar. Dlhé týždne sa totiž snažil dopátrať k obľúbenému spevákovi svojej manželky, ktorý pochádza z jej rodného Balkánu. Jasmina je totiž známa tým, že je hrdá na svoje korene a na tradičnú hudbu či tradície jednoducho nedá dopustiť. 

„Láska moja, všetko najlepšie k tvojim narodeninám, k tvojmu dňu, k tvojmu detskému svetu. Veľa zdravíčka, energie, ktorú rozdávaš všade naokolo. Toto je môj darček, Jacques Houdek, ktorého som zháňal po celom Balkáne, pretože viem, čo táto pesnička pre nás znamená. Ľúbim ťa, všetko najlepšie,'' vyznal Patrik verejne svoje city a priložil video, v ktorom spevák praje Jasmine všetko najlepšie v jej rodnom jazyku. 

Neprehliadnite: Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe