Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ako býva Jasmina Alagič Vrbovská? Sledujte, ako s dizajnérkou prerobili jednu z izieb na moderný štýl

Slovenské celebrity

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská ukázala kúsok zo súkromia a dom, v ktorom žije. Po boku manžela Patrika „Rytmusa“ Vrbovského sa jej splnil sen, ktorý teraz môže šťastne žiť.

Jasmina Alagič Vrbovská prežíva najkrajšie obdobie svojho života a netají sa tým, že jej ho robia práve obyčajné maličkosti, z ktorých sa treba tešiť. Svojou povahou sa radí medzi ľudí, ktorí sú veľmi otvorení a autentickí, so svojimi fanúšikmi zdieľa veľa vecí zo súkromia a snaží sa ich motivovať v tom, že treba byť šťastní aj z drobností, ktoré nám život ponúka. Má na mysli práve rodinu a spoločné chvíle. Niet sa preto čudovať, že Jasmina spolu s manželom Patrikom pri výbere domu a jeho zariaďovaní vsádzajú na rodinný štýl.

Inšpirujte sa: Katka Jakeš nás nechala nakuknúť do svojho domu: Z jej dokonalej pracovne nebudete vedieť odtrhnúť oči

A keďže s rodinou trávia veľa času, je pre nich dôležité, aby mali v rodinnom dome aj hosťovskú izbu. Tá doterajšia bola len taká provizórna, no najnovšie sa Jasmina rozhodla prerobiť ju na novú s pomocou interiérovej dizajnérky SImony Šándorovej z Feel Home Factory. Hosťovská izba by mala spĺňať všetky atribúty izby, kde neporebujem z nej vychádzať na to, aby som si sklnila nejaké základné potreby,“ prezradila skúsená dizajnérka. Tá po zhliadnutí pôvodného stavu pripravila niekoľko moodboardov a zvolila smaragdovú zelenú, ktorá ku kombinácii s tmavým drevom perfektne korešponduje. Priestor oživilia zlatými dekoráciami, zatiaľ čo Jasmina po celý čas do procesu premeny nezasahovala a nechala to všetko na ňu. Tým, že už je malý väčší a mám viac čas pre seba, chcela by som tu mať aj vlastný kútik pre seba, trošku pracovný,doplnila svoju predstavu Jasmina Alagič Vrbovská. 

Ak máte radi premeny interiérov, nenechajte si ujsť moment prekvapenia po tom, čo Jasmina vstúpila do izby.

VIDEO: Jasmina Alagič s dizajnérkou Simonou Šándorovou v relácii FASHION DESIGN na FASHION TV a ich premena od výberu až po realizáciu

 

 

 

Rodinný dom s veľkou záhradou 

Priestranný rodinný dom zariadený v štýle, ktorý je im blízky, Jasmina viackrát ukázala. Dokonca, keď zariaďovali detskú izbu pre syna Sanela, podelila sa o jeho rozprávkové kráľovstvo so svojimi fanúšikmi. Jej predstavy zhmotnila taktiež interiérová dizajnérka Simona Šándorová

Nedávno sa však Jasmina rozhodla vonkajšie priestory domu zveľadiť a v súlade so svojou životnou filozofiou a postojom myslela na to najdôležitejšie – na stretnutia s rodinou a priateľmi. Čas strávený s tými najbližšími sa totiž nedá vyčísliť a to si postupom veku uvedomujú mnohí z nás. Najmä, ak už máme deti. „Tento rok som sa ju naozaj úpenlivo snažila premeniť na jednu krásnu oázu pokoja kde sa všetci budeme cítiť ako na dovolenke,“ prezradila Jasmina. 

O tom, že miluje chodiť do prírody, svedčí nielen zariadená detská izba pre Sanela (v duchu rozprávkovej džungle), ale aj spoločne strávený čas. 

V obklopení prírody a šťastia

S Patrikom a Sanelom často trávia čas práve v prírode, kde nie je naokolo nikoho alebo sadnú na bicykel a spolu so synom Sanelom a psíkom si vychutnávajú rozkvitnutú prírodu a čerstvý vzduch. Viesť deti k udržateľnosti planéty sa dá aj takýmto spôsobom. Je totiž dôležité, aby si od samého počiatku uvedomovali, že na Zemi je krásne a že sa treba o ňu stále starať, ale vedieť si ju aj vážiť. 

Neprehliadnite: Dominika Navara Cibulková ukázala svoju chatu. Honosný domček pôsobí ako z katalógu

Deň Zeme

Jasmina si nedávno pripomenula aj Deň Zeme a zvečnila svojho syna Sanela v obklopení lesa a stromov. Nádherný záber, ktorý v sebe nesie atmosféru odráža aj to, že čas letí a z malého Sanela je čoskoro dvojročný chlapec. Detstvo, aké mu robia Jasmina s Patrikom je presne také, aké by malo byť – deti by mali mať čo najväčší výbeh a radosť z pobytu vonku, tešenia sa z maličkostí a spoznávania prírody a zvieratiek. Sama Jasmina viackrát priznala, že je nesmierne rada, že ona sama v sebe kus dieťaťa stále nosí. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe