Presunúť na hlavný obsah

Soňa Müllerová prezradila tajomstvo svojho šatníka. Na čo nedá pri obliekaní dopustiť?

Slovenské celebrity

Na slovenskej moderátorskej scéne pôsobí už dlhé roky, no napriek tomu sa ''nezunovala''. Soňa Müllerová si udržiava nielen popularitu, ale aj štýl.

Aj keď moderátorka Soňa Müllerová oslávi už o pár týždňov okrúhlu 60tku, tento vek by jej veru netipoval nikto. Pôvabná moderátorka pôsobí stále mladistvo, o čom svedčí nielen jej výzor, ale aj štýl obliekania. Oproti svojim rovesníčkam tak pôsobí aj o 20 rokov mladšie. 

Soňa módu miluje a so svojimi outfitmi sa snaží zakaždým vyhrať. Na rozdiel do väčšiny žien však v jej šatníku neprevláda čierna farba, ktorá je znakom elegancie, ale pestré kombinácie, ktoré na seba upriamia pozornosť. 

„Mala som obdobie, keď som chodila len v čiernej farbe. Roky pribúdajú a ja svoj šatník „ kolorujem“. Ako zástankyňa pro-agingu si myslím, že čím sme staršie, tým farebnejšie by sme mali chodiť oblečené,'' prezradila Soňa. Na elegantnosti jej to neuberá, práve naopak. V jej šatníku a totiž nachádzajú základné a nadčasové prvky, akými sú oversize saká, dlhé sukne či nohavice voľnejšieho strihu. 

Prečítajte si: Mojich 10 minút pre krásu: Známe Slovenky odhalili, čo všetko počas nich stihnú a je základom

Doplnky ako základ

Moderátorka si uvedomuje, že základom dobrého outfitu sú najmä doplnky, ktoré však treba doladiť v správnej miere. Ľudovo povedané - treba ich mať, no nemožno to s nimi prehrať. Podľa krásnej Slovenky už dávno neplatí, že doplnky tvoria len výrazné šperky, práve naopak.

„Rada nosím rôzne opasky, taštičky, čelenky, veľa vecí recyklujem, vymýšľam nové farebné kombinácie, kombinujem veci, ktoré sú zdanlivo nekombinovateľné materiálovo, štýlovo, dramatizujem fádne outfity a odramatizúvam ťažké a temné oblečenie. To ma baví,'' opísala moderátorka, ktorá na doplnky nedá dopustiť. Tie často tvoria výrazný prvok jej celkového výzoru, čo Soňu nepochybne omladzuje a dodáva jej chcený fresh look. 

Na ďalší aspekt, na ktorý nedá moderátorka vo svojom šatníku dopustiť, je podpora slow fashion a teda najmä lokálneho trhu. Snaží sa nenakupovať vo veľkom, naopak - všetko s rozvahou a čo najlepším úmyslom. Práve preto podporuje slovenské brandy a slovenských módnych návrhárov. 

„Odmalička ma mamina poobšívala, povyšívala, poopletala, poobháčkovala, lebo ručné práce boli jej hobby a ja som bola jej vizitka,'' dodala na margo svojich viacerých kúskov Soňa, ktorá okrem iného hrdo podporuje aj brand svojej dcéry Emy s názvom - Som bohyňa

Neprehliadnite: Tajomstvo Sone Müllerovej: Takto si tesne pred 60tkou udržiava skvelú postavu