Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo Sone Müllerovej: Takto si tesne pred 60tkou udržiava skvelú postavu

Slovenské celebrity

Jedna z najznámejších slovenských moderátoriek sa netají tým, že svoju krásnu postavu rozhodne nemá zadarmo. Okrem pravidelného pohybu nedá dopustiť aj na jedno základné pravidlo.

Moderátorka Soňa Müllerová je už dlhé roky známa aj tým, že na svoj vek vyzerá viac, než dobre. Aj keď má len zopár mesiacov pred 60tkou a za sebou dva pôrody, svojou postavou by mohla konkurovať aj o polovicu mladším ženám. Ak si však myslíte, že sa jedná len o dobrú genetiku či akési šťastie, ste na omyle. Soňa sa o seba totiž príkladne stará - či už po fyzickej alebo duchovnej stránke. A práve to jej dodáva mladistvý vzhľad, ktorý jej nepochybne nie jedna žena môže závidieť. Nehovoriac o tom, že stále prekypuje energiou, ktorá ide ruka v ruke s jej ukážkovým životným štýlom. 

Jednou z jej najčastejších aktivít, vďaka ktorej sa jej darí spáliť neželané kalórie, sú jednoznačne prechádzky. Moderátorka je totiž majiteľkou psíka, s ktorým zdolá niekoľkokrát denne menšiu, no napriek tomu efektívnu trasu. Už polhodinová prechádzka rýchlejšej chôdze vie spáliť približne 140 kalórií, čo sa v priemere rovná porcii pečených zemiakov.

Aj Soňa však z času na čas nevie odolať rýchlym snackom, a tak sa podelila so svojimi fanúšičkami o spôsob, ako si pochnutnať na malej dobrote čo najmenšou záťažou pre naše telo. „Oriešky veľmi ľúbim. Nie sú však iba výživné, ale aj kalorické, a tak si ich rátam. Keďže striedam druhy orechov, tak som si urobila takú tabuľku. Ak si sledujete kalorický príjem, možno sa zíde aj vám. Jem iba nesolené a nepražené... do tej stovky kalórii sa toho veľa nezmestí, je to ale ideálna záchrana pred vlčím hladom, malo by to stačiť,'' prezradila svojím fanúšíkom Soňa a my vám jej orientačnú tabuľku prinášame.

Približne 100 kalórií obsahujú oriešky v tomto počte:

mandle - 14 kusov
kešu - 10
vlašské orechy -8 ks polovičiek
lieskovce - 10-
makadamové -6
pistacie - 25
para orechy - 3 kusy

- Najčítanejšie -