Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky na sebe aj počas lockdownu naozaj makali: Ich figúry sú bezkonkurenčné

Slovenské celebrity

Tieto známe krásky, majú absolútne dokonalé krivky. Sú známe tým, že cvičenie ich naozaj baví a vidieť to aj na ich figúre. Kto na sebe poctivo pracoval aj počas lockdownu?

Karolína Chomisteková 

Pôvabná Karolína Chomisteková patrí medzi najsledovanejšie ženy česko-slovenskej scény a my sa veru ani nedivíme, že to tak je. Má perfektný štýl, vycibrený vkus a sama vyzerá absolútne božsky. Postavu, ku ktorej sa dopracovala jej mnoho žien veru právom závidí. Známa kráska je však dôkazom toho, že nič nie je zadarmo.

Prečítajte si: VIDEO: V šatníku známej lekárky: Alena Pallová čo nosí do práce a v čom ju stretnete v meste na brehu Dunaja

Áno, genetika je jedna vec, no Karolína na sebe skutočne maká. Cvičenie jej dobíja baterky, zásobuje ju energiou a nie je to pre ňu nič, do čoho by sa musela nútiť. Jej nádherná postava je toho jasným dôkazom.

Ivana Gáborík 

Bývalá tanečnica, mama rozkošnej Belly a podnikateľka Ivana Gáborík je žena, ktorá skutočne vyzerá absolútne skvele. Je jednoducho pôvabná a očarujúca. A hoci má toho naozaj veľa, dcérke sa venuje naplno, snaží sa nájsť si čas aj sama pre seba a venovať pozornosť aj vlastnému telu. 

"Žiaľ toho voľného času na cvičenie až tak veľa nie je a som vďačná, keď si môžem 4krát do týždňa, po tých 20 minút zacvičiť. Najviac sa snažím zamerať na brušné svalstvo, ktoré bolo počas tehotenstva oslabené a chrbát, ktorý dostáva počas toho, ako sa bábätko narodí a samotným tým nosením, zabrať."

 

Michaela Kocianová 

Topmodelka z agentúry Elite Bratislava, Michaela Kocianová má skrátka telo bohyne. Nádherné krivky, však nie sú úplne zadarmo. Áno aj topmodelky na sebe poctivo makajú. Lebo byť štíhla je jedna vec, ale mať aj krásne vyrysovanú postavu, je vec druhá.

Miška na sebe pracuje intenzívne niekoľkokrát do týždňa a z roka na rok, vyzerá dokonalejšie. Teda ak sa to vôbec dá. Za nás WAU!

 

 

Magdaléna Šebestová 

Táto žena má bezchybnú figúru už roky, no my máme predsa len pocit, že v poslednom období, celá úplne žiari. Dokonalé miery sú niečo, čo k Magde skrátka patrí. Za každých okolností, vyzerá skvele a je to samozrejme len jej zásluhou. Poctivo sa totiž cvičeniu venovala aj počas lockdownu a je dôkazom toho, že aj keď je žena mamou, môže vyzerať perfektne. 

"Šport a celkovo pohyb je základom môjho dňa. Dáva mi to super pocit a vtedy sa hlava nastaví pozitívnejšie. Dodá mi to energiu do celého dňa a viem, že keď v ten športujem, zvládnem toho počas dňa, oveľa viac s úsmevom na tvári."

Neprehliadnite: Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe