Presunúť na hlavný obsah

Seriál Emily in Paris sa o chvíľu dočká pokračovania. Tvorcovia prezradili, čoho sa budú v ďalšej sérii držať

Lifestyle

Obľúbená šou, ktorá spája dve kultúry a rozpráva príbeh, ktorý nestvárňuje len rozprávkovú realitu, si získala obrovský úspech. Až natoľko, že tvorcovia neváhali pri pokračovaní tohto formátu.

Keď prišiel režisér Darren Star, ktorý má pod taktovkou obľúbené seriály ako Sex v meste či Beverly Hills, s týmto formátom, popravde nikto nečakal obrovský úspech. Seriál vysielaný na platforme Netflix totiž síce rozpráva typický, zidealizovaný príbeh Američanky, no neoslovuje konkrétnu generáciu. Príbeh Emily z Chicaga však napriek tomu chytil za srdcia viac ľudí, než by sa predpokladalo. Už krátko po premiére sa stal jedným z najsledovanejších seriálov.

Šou ponúka typické atribúty, ktoré sa Star snaží aplikovať vo svojej tvorbe zameranej na ženské publikum. To znamená, že tak, ako pri predošlých seriáloch, aj tentokrát sa snažil o vyobrazenie príbehu Američanky zo strednej vrstvy, ktorá sa stretne s neobyčajným osudom. V tomto prípade sa Emily, ktorá ukončila vzdelanie v odbore marketing, stretne s ponukou, aká sa neodmieta. Zo Spojených štátov odlieta do romantického Paríža, kde na isté obdobie začína nový život. 

Už od začiatku sa stretáva s typickými problémami cudzinca. Od reči, komunikácie, až po zaužívané zvyky - seriál síce zobrazuje mnoho gýčových situácií, no aj vďaka tomu je príbeh odľahčený a ľahšie čitateľný pre svoje publikum. 

Prečítajte si: Nový seriál Emily in Paris spôsobil vo svete ošiaľ. Zamilovali si ho ľudia z celého sveta

Pokračovanie plné prekvapení

Epizódy tohto seriálu zhltlo mnoho ľudí za jeden víkend, a tak nečudo, že sa fanúšikovia domáhali pokračovania. To je momentálne v priebehu a zdá sa, že pôjde skutočne o zaujímavý zvrat udalostí. Druhá séria začína tak, akoby to zrejme divák čakal. Krásnej Američanke, ktorú stvárnila herečka Lily Collins, príde list, podľa ktorého jej predlžujú víza. Znamená to, že dobrodružstvo v podobe vzťahov, spoznávania kultúr, ale aj pracovných skúseností, ešte pokračuje. 

„Emily spraví zopár prekvapivých rozhodnutí,'' prezradil pre web ENews režisér Darren Star. „Šou sa zameriava najmä na kultúrne rozdiely, ktoré ako Američanka výrazne podceňuje a stále spoznáva,'' uviedol ďalej a dodal, že sa diváci majú skutočne na čo tešiť. Zaujímavým faktom je aj, že všetky postavy, ktoré zohrali významnú rolu v prvej sérii, budú pokračovať aj naďalej. Zatiaľ nie je jasné, kedy sa podarí ďalšiu sériu odpremiérovať, natáčanie je však už v plnom prúde od mája. Predpokladá sa, že sa tak pokračovanie môže objaviť na platforme už začiatkom budúceho roka.

Neprehliadnite: Pamätáte si na seriál Alias? Netflix vráti špionážnu dvojicu otca a dcéry späť na televízne obrazovky

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe