Presunúť na hlavný obsah

Nový seriál Emily in Paris spôsobil vo svete ošiaľ. Zamilovali si ho ľudia z celého sveta

Zábava

Novinka, ktorá sa len prednedávnom objavila na Netflixe, si získala srdcia ľudí aj tu u nás na Slovensku. Niet sa čomu čudovať.

Seriál Emily in Paris má na svedomí režisér Darren Star, ktorý vytvoril aj iné ikonické šou, medzi ktoré patria napríklad seriály Sex v meste či Beverly Hills 90210. Už od týchto formátov tak možno odvodiť to, akým smerom sa ubehá aj táto novotina. Darren ostal verný mierne gýčovému romantickému žánru, ktorý však okorenil vtipom, iróniou a v neposlednom rade príjemnou atmosférou, ktorá diváka sprevádza počas sledovania všetkých častí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emily In Paris (@emilyinparis),

Prečítajte si: Zábavné, smutné, ale aj motivujúce. Tieto knihy o ženách by ste mali mať prečítané

Hlavnou hrdinkou príbehu je Emily, ktorú stvárnila britská herečka Lily Collins. Jedného dňa dostane výnimočnú pracovnú ponuku - a to v jednom z najlukratívnejších európskych miest. Ako už názov napovedá, ide o Paríž, kde má mladá Američanka pôsobiť na pozícii marketingovej manažérky v reklamnej agentúre. Ako to však býva - zmena prostredia neprináša len pozitíva. Už od prvého momentu si Emily nesadne so svojou šéfkou, ktorá jej z času na čas riadne znepríjemňuje život. Nehovoriac o kultúrnych rozdieloch, ktoré jej mierne komplikujú adaptovať sa. Nepomáha jej pritom ani fakt, že po francúzsky nevie ani ceknúť a počet ľudí, ktorých v krajine pozná, sa dá spočítať na jednej ruke.

Neprehliadnite: Seriál Sex v meste milujeme všetky. Hlavné predstaviteľky sa však v skutočnosti nevedeli vystáť

Seriál Emily in Paris má za sebou zatiaľ úspešnú prvú sériu, no vzhľadom na to, aký ošiaľ spôsobil, nemožno pochybovať o tom, že sa dočkáme aj ďalších. Niet sa čomu čudovať- táto šou je skvelým oddychovým doplnkom a jej jemne povrchný, no predsa kvalitne spracovaný dej, si vás získa už od prvej epizódy. Čo je však ešte lepšie - nielen vás, ale aj vášho partnera! Podľa doterajších zverejnených názorov je presne toto seriál, ktorí si nezdráhajú so svojimi polovičkami pozrieť ani muži...