Presunúť na hlavný obsah

Ženská symbióza: Tipy, čo darovať k výročiu, okrúhlici, či len preto, že ju chcete potešiť

Zábava

Nebudeme si klamať, nájsť vhodný darček pre svoju polovičku, dá občas pekne zabrať. Inšpirujte sa našimi tipmi, ktoré sú nielen krásne, ale aj hand - made, čo im dáva punc výnimočnosti.

Ak chcete svoju polovičku naozaj prekvapiť, no neviete sa rozhodnúť, do čoho sa oplatí investovať (nielen finančne, ale aj aby to malo emocionálnu hodnotu), máme pre vás niekoľko tipov. Verte, že toto poteší nejedno ženské srdce a dušu. 

Prečítajte si: Podľa času narodenia zistíte, akú povahu bude mať váš potomok: Takto ľahko spoznáte aj muža po vašom boku

Pre potešenie, no s pridanou hodnotou

Ručne robené a maľované vázy od dizajnérky Veroniky Švábeníkovej, sú hotovým malým pokladom. Mramorový dekor, ktorý je tvorený zmesov oxidov, glazúry a ďalších zložiek sa nanesie na vodnú hladinu, do ktorej sa samotná váza postupne ponorí.

Farby sa na ňu nachytajú a tým sa vytvára unikátna štruktúra. Práve vďaka tejto technike je každý kúsok absolútny originál. Ak žena po vašom boku patrí medzi milovníčky umenia, toto je určite tá správna voľba. 

Výnimočnosť k okrúhlici patrí

Väčšina žien nedá dopustiť na darčeky, ktoré majú pravú emocionálnu hodnotu. A tento anjel z dielne mladej českej šperkárky - Anny Kristyny Sion sa jednoznačne radí do danej kategórie. Ochrana, požehnanie, čistota, nevinnosť, nežnosť a láska je všetko, čo odráža.

Splnenie zázrakov je pocit, ktorý ním obdarovaná žena nadobudne. Navyše ide o akýsi malý klenot, ktorý môžete napokon predávať z generácie na generáciu. Za nás rozhodne áno!

Prečítajte si: Podľa času narodenia zistíte, akú povahu bude mať váš potomok: Takto ľahko spoznáte aj muža po vašom boku

Ikonická kabelka je niečo, čo vždy ženu poteší. A áno, presne takú, nájdete aj v lokálnej tvorbe, u nás doma. Manželia Veronika a Bastien stoja za značkou jedinečných, ručne vyrábaných kabeliek Verbua. Vzácne remeslo a know how si priniesol so sebou Bastien z Francúzska, kde sa brašnárstvu venoval jeho otec. 

Poctivosť, kvalita a láska k remeslu, sú veci, ktoré robia tieto malé ženské radosti dokonalými. Navyše môžete svojej láske darovať skutočne originálny kúsok s venovaním, či jej iniciálmi. 

Pri výročí zohrávajú symboly špeciálnu úlohu

Výročie je vždy veľkým miľníkom vo vzťahu. A vlastne je jedno, či je okrúhle alebo nie. Práve daný medailón z dielne slovenskej šperkárskej špičky - Greg & Rich je kúsok, ktorý sa stane rodinným klenotom. Personalizované zlaté medailóny s posolstvom sú totiž darčekmi s ozajstnou hodnotou.

Môžete svojej drahej nechať vygravírovať tajnú šifru, ktorej budete rozumieť len vy, osobný odkaz, dátum svadby, či mená deti. Pri verzii s diamantami, to môže byť za každé dieťa diamant - biely a čierny, ktoré predstavujú vaše poklady, prípadne vás dvoch (tak ako bez noci nemôže byť deň, nedokážete byť jeden bez druhého). Je to len na vás. A práve rôznorodosť, robí tento darček úplne jedinečným.

- Najčítanejšie -