Presunúť na hlavný obsah

Trendy v bývaní na jeseň 2020: Ak chcete vylepšiť vaše bývanie za víkend, stačí vám zmeniť pár detailov

Bývanie

Premeňte vaše bývanie za víkend na miesto, v ktorom sa budete cítiť v tomto období najlepšie, ako je možné. Pozornosť zamerajte na tieto detaily.

Miesto, kde sa momentálne zdržiavame najviac si zaslúži našu pozornosť. Spoznajte nové interiérové trendy na jeseň a zimu 2020, ktorými môžete vylepšiť váš domov. Vďaka pestrej palete interiérového dizajnu a doplnkov dnes nie je ťažké za pár peňazí premeniť interiér na priestor, ktorý ste si vysnívali.

Stačí zmeniť pár detailov a za víkend sa tak môžete ocitnúť vo vylepšenom bývaní, ktoré bude pôsobiť ako z katalógu. Najnovšie trendy a inšpirácia sú v znamení rodiny, útulnosti a oázy pokoja, ktorú si musí vytvoriť každý sám po svojom.

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Ratan a hrejivé materiály vykúzlia teplo domova

Sterilné prostredie alebo prázdny priestor si vyžaduje niečo, čím toto miesto zútulníte. Skvelým pomocníkom na tejto ceste sú ratanové koše, ktoré samé o sebe plnia funkciu skvelého a praktického doplnku. Dizajn a materiál, z ktorého je zhotovený evokuje teplo a poslúži tiež ako odkladací priestor. Veľmi dobre v ňom vyzerá len tak prehodená deka alebo iné mäkké materiály a tkaniny. 

Nedeľné ráno v kruhu rodiny

Deň, ktorý si dokážeme vychutnať najviac spomedzi všetkých v týždni. Nedeľa má svojský význam a venujeme ju rodine. Presne v tomto duchu sa nesú najnovšie trendy v interiéri a tomu sú prispôsobené aj doplnky. Stačí siahnuť po kožušinovom koberčeku a váš priestor ihneď získa nový rozmer. S klesajúcimi teplotami oceníte tento bytový doplnok ešte viac a vaše rána sa stanú aj vďaka nemu nezabudnuteľné. A vôbec nemajte výčitky, že ste ešte v pyžame. V nedeľu je jednoducho všetko odpustené.

Harmonické duo – drevo a koža

Symbióza, ktorá je pre chladné obdobie tak typická. Drevo a koža tvoria harmonické duo a pokiaľ sa rozhodnete spojiť tieto materiály vo vašom interiéri, myslite na to, že menej je niekedy viac. Veľkú službu v premene interiéru vám urobí dizajnové kreslo. Koža v karamelovom odtieni dokáže rozohrať s interiérom zaujímavú hru a sami zistíte, akú silu má tento doplnok po tom, čo sa zakomponuje do priestoru. 

Neprehliadnite: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe