Presunúť na hlavný obsah

Moderné interiérové tipy podľa bývania Rosie Huntington-Whiteley: Tento štýl je momentálne veľmi vychytený

Bývanie

Krásna Transformerka a anjelik Victoria's Secret Rosie Huntington-Whiteley sa stáva inšpiráciou pre mnohých pri zariaďovaní interiéru. Jej byt je totiž odrazom najnovších trendov.

Rosie sa dlhý čas spájala výsostne s módnym a beauty priemyslom, no posledný rok začala na svojom Instagrame pridávať čoraz viac záberov z jej bývania, ale aj tipy na inšpiráciu z rôznych iných interiérov, vrátane reštaurácií či butikov. 

Jej štýl si našiel svoj smer a odzrkadľuje najnovšie trendy nadčasového jednoduchého dizajnu s oživením mramoru a metalických prvkov v podobe detailov. Ľahkosť kombinovania a rozžiarenie kvetmi vytvára skutočne elegantný pocit z bývania, v ktorom je priestrannosť veľmi dôležitá. 

Inšpirujte sa: Interiérové tipy ako zakomponovať do vášho bývania kvety: Dekorovanie nikdy nebolo také jednoduché

Kvety oživia každý interiér

To, čo dokážu kvety s interiérom, nedokáže nič iné. Môžete mať do detailu prepracovaný návrh a dizajnérske zariadenia, keď však do takéhoto priestoru umiestnite kyticu čerstvých kvetov, ihneď získa nový rozmer. Rosie má cit pre detail a estetiku, čo odráža aj samotná kytica. Na zrkadlovom stole s metalickými detailmi krásne vynikla a zapadla do interiéru s tieňovými závesmi v podobnom tóne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Ratanový odkladací kôš 

Kombinácia mramoru, dreva a ratanového koša v kúpeľni s príjemnou vôňou je doslova zážitkom. Aj takéto malé detaily môžu urobiť váš deň krajším. Ratanové koše a prírodné materiály osušiek, uterákov či županov vytvárajú oázu domova. Nezabudnite na detaily zásobníka na mydlo, tie vo funkcionalistickom dizajne sa budú skvelo hodiť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Mramorový odkladací stolík

Kombinácia drevených parkiet, mramoru a neutrálnych stien, ktoré na prvý pohľad pre mnohých zívajú prázdnotou, ale v skutočnosti poskytujú vzdušnosť priestoru. Malé detaily ukryté vo sviečkach, ktoré rozvoňajú večer byt a to nielen počas chladnejších večerov. Mierny odklon od neutrálnej palety k staroružovej je príjemným oživením.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Beauty polička

Opäť mramorový detail. Aj vaše beauty záležitosti si zaslúžia svoje miesto a usporiadanie. Transparentné flakóny, prepracovaný jednoduchý a ničím nerušený dizajn plní aj ďalšiu funkciu – dekorácie vo vašej kúpeľni, v ktorej sa budete cítiť ako v kráľovstve. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

Neprehliadnite: Interiérová dizajnérka Simona Šándorová vám pomôže zariadiť spáľňu: Aké odtiene kombinovať a čo do nej nepatrí?

Minimalistický šatník

Mramorový presvetlený šatník tón v tóne s veľkým zrkadlom až po zem. Rosie si práve z tohto svojho kútika urobila miesto, v ktorom fotí svoje outfity a zdieľa so svojimi fanúšikmi. V tomto priestore sa teda pripravuje na akúkoľvek príležitosť a vyberá jednotlivé stylingy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Rosie HW (@rosiehw),

- Najčítanejšie -