Presunúť na hlavný obsah

Stolovanie podľa najnovších jarných trendov: Spríjemnite si pobyt na terase počas slnečných dní

Bývanie

Prichádzajúca jar so sebou prináša extra dávku energie v podobe slnečných lúčov. Tešiť sa z týchto krásnych dní môžete v kruhu najbližších aj na terase alebo balkóne.

Krásne počasie nás ťahá čoraz viac von, no pokiaľ práve nemôžeme, čerstvý vzduch si môžeme vychutnávať aspoň na terase alebo na balkóne. Skrášlite si tento priestor na príjemné miesto, v ktorom sa budete cítiť ako v oáze. Spoločné raňajky alebo obedy sa pre vás stanú nezabudnuteľné. Budete mať pocit, že čas sa úplne spomalil. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Osviežte svoj interiér štýlovou jarnou kyticou: Pomocou tejto techniky to hravo zvládnete ako profesionálka

Drevené riady a detaily v kombinácii so zemitou štruktúrou

Príroda nám v posledné dni ukazuje, že ona je ten vládca, ktorý má nad nami moc. Bližšie spojenie práve medzi ňou a nami nastáva už v našom interiéri alebo na záhradke, terase či balkóne. Drevené riady alebo iné detaily vnesú do bývania pokoj a harmóniu. Navyše, drevo v kombinácii so zemitými štruktúrami vytvára krásny kontrast.

Vítanie jari v prírodnom duchu

Pohár na víno s viditeľnými vzduchovými bublinkami a sklenená váza, do ktorej môžete vložiť čerstvo natrhané kvety. Práve v obklopení kvetov sa budete cítiť ako znovuzrodení a dokážete precítiť prichádzajúcu jar, najkrajšie obdobie v roku.

Dekor v štýle Veľká noc za dverami

Veľká noc je za dverami a ak nepatríte k jej fanúšikom, stále si tieto sviatky môžete spríjemniť v kruhu najbližších dobrým obedom. Stolovanie vo veľkonočnom duchu je kreatívne a výrobou niektorých dekorácií zabavíte aj svoje deti. Snažte sa hľadať vo všetkom to krajšie, uvidíte, že život bude mať zrazu iný rozmer.

Neprehliadnite: Interiérové tipy ako zakomponovať do vášho bývania kvety: Dekorovanie nikdy nebolo také jednoduché

Relax s knihou a čas len pre seba

Nočná súprava s džbánom a mini pohárom s kvetinovým sieťotlačovým vzorom v zlatom tóne. Na okrúhlom mramorovom stolíku si môžete do tejto súpravy naliať dobrú limonádu alebo džús a vychutnávať si štebotanie vrabcov pri čítaní knihy, na ktorú ste posledné mesiace alebo roky nemali príliš času. Byť sám so sebou je občas veľmi poučné.

- Najčítanejšie -